Zobrazen 1. – 45. z 48 výsledků

Eko drogerie a kosmetika, kterou prodáváme máme sami léta odzkoušenou na sobě i na našich blízkých.
Námi vybíraná kosmetika neobsahuje parabeny, mikroplasty a v naprosté většině ani sulfáty či silikony (až na drobné vyjímky , kdy se jedná o stopové množství v rámci zachování podstaty výrobku – bez toho by nemělo ani smysl jej vyrábět – viz. např. některé šampony a kondicionéry od Mádara).

Dvě hlavní značky, které šetrnější k lidskému zdraví a k přírodě už snad ani více být nemohou jsou česká Tierra Verde a americká Dr. Bronner’s. Myslíme i na ty nejmenší a tak v naší nabídce najdete vše pro miminka od dudlíků z přírodního kaučuku, přes plenky z bio bavlny (i jednorázové) až po koupelovou kosmetiku včetně zásypu.

Voňavé a čisté prádlo zajistí prací prostředek s eukalyptem Biolavo či veganské vločky Superclair. Nejen při jarním úklidu se vyplatí vsadit na čistidla Feel eco nebo křemelinu od Natu. Nádobí bude bez poskvrnky díky značce Sodasan. Vybírejte z ekodrogerie složené z látek, se kterými si příroda snadno poradí.

139 

Výrazná a zároveň příjemně bylinná vůně eukalyptu

139 

Gel na nádobí s perfektním výkonem, maximálně šetrným složením s BIO citronovou silicí

89 

Gel na nádobí s perfektním výkonem, maximálně šetrným složením s BIO citronovou silicí

169 

Aviváž bez syntetických barviv a parfémů

129 

Nejuniverzálnější ekologický čisticí prostředek

149 

Prostředek na ruční mytí nádobí s jemnou vůní citrónu.

165 

Bio dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy.

139 

Ekologické mytí, které šetří přírodu.

129 

Olivové mýdlo s citronovým extraktem na skvrny

219 

Sada pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet ekologické a zdravé praní látkových plen. V toto startovacím balíčku najdete návod na praní látkových plen a malá balení základních ekologických pracích prostředků Yellow & Blue, takže můžete od teorie rovnou přejít k praxi.      

199 

Bělicí prášek a odstraňovač skvrn na bázi kyslíku