Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na naší prodejnu na Vinohradech.

Do stávajícího kolektivu přijmeme kolegu/kolegyni na hlavní pracovní poměr nebo na DPP.

Požadujeme:

– zájem o daný sortiment

– zkušenosti s prodejem a aktivní komunikací se zákazníkem, loajalitu, flexibilitu a aktivní přístup

– komunikativnost, zodpovědnost, pracovní morálku

– příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem

– aktivní znalost AJ

– znalost práce s PC

– zdravotní průkaz pro práci s potravinami

– časovou flexibilitu

Nabízíme:

– smlouva na dobu neurčitou

– plánování směn (ranní a odpolední směny, občas mezisměna)

– pěkné pracovní prostředí s kvalitními produkty

– možnost naučit se nové věci

– zaměstnanecká sleva na produkty

– 4 týdny dovolené

Náplň práce:

– obsluha zákazníků na pokladně, znalost systému Pohoda výhodou

– práce se zbožím: příjem zboží, doplňování, kontrola kvality, inventury, kontrola trvanlivosti, naskladňování zboží

Nástup do práce od: IHNED

Nabízená mzda: od 17 000 Kč/měsíc = čistého

Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@go-fresh.cz nebo gofresh.bio@gmail.com

Budeme se snažit odpovědět co nejdříve to bude možné 🙂

Go-fresh