Keto Collagen 220g, Planet Paleo

Kód: A0090137
Neohodnoceno
Značka: Planet paleo
759 Kč
Skladem (1 ks)
Keto kolagen

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keto kolagen s MCT olejem v prášku od značky Planet Paleo v sobě kombinuje kolagenové peptidy z volně se pasoucího dobytka spolu s C8 MCT olejem, získaného čistou extrakcí z kokosových olejů. Prášek má hladkou texturu, velmi snadno jej rozmícháte v jakékoliv teplé tekutině nebo rozmixujete. MCT olej v tomto produktu je vyroben pouze čistě z kokosových ořechů. Při jeho výrobě nebyla použita žádná chemická rozpouštědla. Je přirozeně bezlepkový, neobsahuje laktózu, žádný přidaný cukr ani sóju.

Planet Paleo do všech svých produktů používá kolagen získaný ze zvířat, která žijí na farmách, jež podléhají přísným protokolům o chovu zvířat a welfare obecně. Tato zvířata se mohou volně toulat po pastvinách a žít co nejpřirozenější život bez hormonů, steroidů či antibiotik.

MCT olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny – kys. laurovou, kapronovou, kaprylovou a kaprinovou. MCT je anglická zkratka, jež namená „Medium Chain Triglycerides”, což je forma tuku se středně dlouhým řetězcem. Díky tomuto kratšímu řetězci a odlišné struktuře je tento olej lépe rozpustný ve vodě a organismus jej také lépe vstřebává. Jedná se tedy o okamžitě využitelný zdroj energie.

Díky svému čistě rostlinnému složení je vhodný i pro vegany.

Složení: Grass-fed Bovine Collagen, Coconut C8 MCT (Medium Chain Triglycerides) Oil Powder, Acacia Fibre.

Příprava: Přidejte jednu 10g dávku (přibližně 4 lžičky) do 250 ml kávy nebo jiného teplého nápoje. Můžete přimíchat i do smoothies, různých koktejlů nebo použít na pečení. Užívejte jednu nebo dvě porce denně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní výživa
Hmotnost: 0.29 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: