Med květový 470g, Apimel

Kód: A0150055
Neohodnoceno
Značka: Apimel
149 Kč
Skladem (2 ks)
Květový med je nejsladší z řady firmy Apimel

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejsladší z medů. Hodí se pro chvíle klidu s hrnkem dobrého čaje nebo naopak na lžičku, když potřebujete rychle dodat energii.

Tak známý a přitom pokaždé trochu jiný. Chuť květového medu se vždy liší podle toho, kde ho zrovna včely nasbíraly. Když se na chvíli zastavíte, možná pod typicky sladkou chutí rozeznáte jablka nebo třešně. Vůně je ale vždy medová.

Vzhled: Květový med APIMEL je tekutý, ale časem přirozeně krystalizuje. Doba, kdy je v tekutém stavu, ale i barva medu závisí na na druhu nektaru, který tvoří jeho základ. Barva může být světle žlutá, zlatá, světle i tmavě hnědá. Pokud je v medu hodně akátu, je v pořádku i nazelenalý nádech.

Obsah: 100% včelí med

Fruktóza a glukóza tvoří dohromady maximálně 60 % hmotnosti medu. Nejvýše z 15 % ucítíte levanduli a brutnák lékařský, z 10 % akát, vojtěšku nebo zimolez. Zbylá část je originální směs nektaru podle receptu slovenských včel.

Gramáž: 470 g

Krajina původu: Slovensko

Trvanlivost: Minimálně 3 roky od data plnění (najdete na sklenici).

Doplňkové parametry

Kategorie: Džemy, medy a ovocné pomazánky
Hmotnost: 0.706 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: