Bio Matcha Tea Charger 30g (15x2g + šejkr Z500)

Kód: A0240365
Neohodnoceno
Značka: Matcha Tea
299 Kč
Skladem (2 ks)

 Matcha Tea starter pack

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matcha Charger znamená all in one. Praktický tubus + 500 ml šejkr Z500 s úložným prostorem + 15x porce čaje matcha. Starter pack pro nováčky, nebo praktické balení na cesty pro milovníky Matcha Tea.

Bio Matcha Tea je unikátní japonský čaj s významnými pozitivními vlastnostmi. Jeho výživové hodnoty jsou zhruba 10x vyšší než u jiného zeleného čaje, zrychluje metabolismus až o 40 %, obsahuje velké množství antioxidantů, které pomáhají z těla vyplavovat toxiny – jen 1/2 čajové lžičky tohoto zeleného prášku obsahuje tolik antioxidantů jako 10 šálků běžného zeleného čaje. Najdeme v něm také teofylin, čajový kofein, který se uvolňuje postupně po dobu 3-6 hodin a má na organismus příznivější vliv než kofein obsažený např. v kávě nebo slazených nápojích.

Doporučená denní dávka: Dospělý člověk 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně.

Příprava: Jeden 2g sáček vsypte do šejkru, zalijte 3 dl studené, popřípadě teplé vody do 70 °C, a pořádně protřepejte. Čaj můžete dochutit např. medem, sirupem nebo citronem.

Skladování: Sáčky, které naleznete v Bio Matcha Tea Charger jsou speciálně navržené tak, aby vysoce kvalitní obal chránil matcha před vzduchem a světlem, tedy před elementy, které snižují kvalitu tohoto čaje. Sáčky lze skladovat v samotném tubusu nebo v jiné nádobě, která není vystavena tepelným výkyvům.

Upozornění: Bio Matcha Tea se nedoporučuje pít na lačný žaludek. Jedná se o velmi silný čaj a na prázdný žaludek může způsobit nevolnost.

Alergeny: U tohoto produktu nejsou známy žádné alergeny.

Země původu: Japonsko - Nishio, oblast Shizuoka, balení do 2g sáčků provádí společnost Kyosun s.r.o. v ČR. Šejkr pochází z EU.

Obsah balení: 15 kusů 2g sáčků

Objem šejkru: 0,5 litru, do úložného prostoru šejkru se vejde až 5 sáčků Matcha TeaMatcha Tea šejkr je testovaný pro styk s potravinami a neobsahuje žádné nežádoucí látky, jako např. BPA. Šejkr je vhodný do myčky nebo mikrovlnné trouby.

Trvanlivost Bio Matcha Tea: 24 měsíců

Bio Matcha Tea nese certifikaci Bio, kterou úspěšně obhajuje od roku 2013, kdy mu byla udělena jako první společnosti v ČR dovážející čaj matcha. Mezi další certifikáty udělené Matcha Tea patří například Certifikát o zdravotní nezávadnosti produktu vydaný Státním zdravotním ústavem. Stejně vysoké nároky klade Matcha Tea na sebe i na své zahraniční dodavatele. Ti disponují například certifikáty: JAS, OCIA, USDA, Bureau Veritas, ISO 9001, Kosheer

Každá šarže dovezená do ČR pravidelně prochází testy kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: