Kariéra

Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na naší prodejnu na Vinohradech.

Do stávajícího kolektivu přijmeme kolegu/kolegyni na hlavní pracovní poměr nebo na DPP.

Požadujeme:

  • zájem o daný sortiment
  • zkušenosti s prodejem a aktivní komunikací se zákazníkem, loajalitu, flexibilitu a aktivní přístup
  • komunikativnost, zodpovědnost, pracovní morálku
  • příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem
  • aktivní znalost AJ
  • znalost práce s PC
  • zdravotní průkaz pro práci s potravinami
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • smlouva na dobu neurčitou
  • plánování směn (ranní a odpolední směny, občas mezisměna)
  • pěkné pracovní prostředí s kvalitními produkty
  • možnost naučit se nové věci
  • zaměstnanecká sleva na produkty
  • 4 týdny dovolené

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků na pokladně, znalost systému Pohoda výhodou
  • práce se zbožím: příjem zboží, doplňování, kontrola kvality, inventury, kontrola trvanlivosti, naskladňování zboží

Nástup do práce od: IHNED

Nabízená mzda: od 18 000 Kč/měsíc = čistého

Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@go-fresh.cz nebo gofresh.bio@gmail.com

Budeme se snažit odpovědět co nejdříve to bude možné :)

002-1