Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 702 102 833
info@go-fresh.cz
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Výhody nákupu u GoFresh
Zásady cookies EU
Reklamace
Doprava
Platba
Kontakty
Blog
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Ledové čaje 🍹💦
Čerstvé a chlazené
Pečivo a chléb
Tortilly a pita chléb
,
Čerstvý chléb
,
Sladké pečivo
,
Vícezrnný chléb
Ovoce a zelenina
Citrusy
,
Kořenová zelenina
,
Houby
,
Výhonky, klíčky
,
Saláty, listová zelenina
Mražené potraviny
Zmrzliny
,
Mražená zelenina
,
Mražené ovoce
,
Ryby a mořské plody
Chlazené potraviny
Mléčné výrobky
,
Fermentované výrobky
,
Chlazené nápoje
,
Rostlinné výrobky
,
Maso a masné výrobky
,
Vejce
Trvanlivé potraviny
Semínka k nakličování
Semínka
Kakaové boby
Lyofilizované ovoce
Sušené ovoce
Sušené houby
Ořechy a ovoce v čokoládě
Ochucené ořechy a ovoce
Ořechové krémy a pasty
Ořechy
Koření a ochucovadla
Kořenící směsi
,
Tekutá koření a pasty
,
Jednodruhové koření
,
Bujóny
,
Mořské řasy
,
Sůl
Zdravé mlsání
Čokoláda a čokoládové tyčinky
,
Bonbóny, lízátka, žvýkačky
,
Chipsy, křupky, krekry, slané křupání
,
Sušenky a piškoty
,
Proteinové tyčinky
,
Ovocné tyčinky a trubičky
,
Rostlinné dezerty
Pečení a přísady na vaření
Mouky, krupice a strouhanky
,
Chlebové směsi a směsi na pečení
,
Cukr, sladidla a sladké sirupy
,
Pudingy a želatiny
,
Zdobení, polevy, extrakty
,
Rostlinné smetany
,
Rostlinná náhrada vajec
,
Sušené mléko
,
Zahušťovadla, jíšky a škroby
,
Kakao a karob
,
Kypřící prášky, droždí a jedlá soda
Rýže a luštěniny
Luštěniny
,
Rýže
Konzervované potraviny
Kokosové mléko a smetana
,
Sterilizovaná zelenina
,
Ovocné kompoty a pyré
,
Protlaky a zeleninové pyré
,
Olivy
,
Luštěniny a obiloviny
,
Ryby a mořské plody
Dresingy, pesta a omáčky
Majonézy
,
Kečupy
,
Worchesterové a sójové omáčky
,
Hořčice
,
Chutney a ovocné omáčky
,
Rajčatové a paprikové omáčky
,
Pesta
,
Salsy
Octy, oleje, ghí, tuky
Ghí a máslo
,
Sezamový olej
,
Kokosový olej
,
Slunečnicový olej
,
Olivový olej
,
Ostatní oleje
,
Ocet
Hotové pokrmy
Těstoviny, nudle a gnocchi
Granola, müsli, kaše
Granola a müsli
,
Kaše
,
Corn flakes
Paštiky a pomazánky
Instantní pokrmy
Obiloviny
Sušené potraviny
Džemy, medy a ovocné pomazánky
Medy
Tofu, tempeh a sojové kousky
Trvanlivé mléko a smetany
Vitamíny a doplňky stravy
Sportovní výživa
Proteiny
,
Kolageny
,
Aminokyseliny
Superpotraviny
Zelené potraviny
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Doplňky stravy
Prospěšné tuky
Probiotika a prebiotika
Medicinální a vitální houby
Bylinné kapky, tinktury, čaje
Jedlé a MCT oleje
Nápoje a čaje
Čaje a bylinné směsi
Bylinné směsi
,
Ovocné směsi
,
Jednodruhové čaje
,
Bílé, zelené a černé čaje
,
Zázvor, rooibos, kurkuma
,
Dětské čaje
,
Speciální čaje
,
Ajurvédské čaje
,
Instantní čaje
,
Čaje sypané
,
Čaje porcované
,
Dárkové a poznávací sady
Matcha tea
Ledové čaje
Rostlinné nápoje
Limonády
Voda
Džusy, šťávy a mošty
Šťávy
,
Mošty
,
Džusy
Sirupy
Shoty a energetické nápoje
Kávy, kávoviny a latte
Kokosová voda
Kakao a instantní nápoje
Kombucha
Nealkoholické pivo
Pro děti
Dětské nápoje
Dětské čaje a kakao
Doplňky stravy pro děti
Dětské proteiny
,
Dětské vitamíny a probiotika
Sladkosti a čokolády
Křupky, piškoty a sušenky
Dětská výživa
Kapsičky
,
Dětské příkrmy
Kaše pro děti
Dětské omáčky
Těstoviny pro děti
Víno a šumivá vína
Víno růžové
Víno červené
Víno bílé
Víno šumivé
Víno oranžové
Ekodrogerie a kosmetika
Domácnost
Aromaterapie
,
Knihy a časopisy
,
Nádobí
,
Ubrousky a pytlíky
,
Úklidové pomůcky
,
Síťovky a další tašky
,
Brýle blokující modré světlo
Přírodní kosmetika
Péče o ruce
,
Péče o rty
,
Péče o tělo
,
Péče o pleť
,
Péče o vlasy
,
Péče pro děti
,
Péče o zuby
Ekodrogerie
Hygienické potřeby
,
Prací prostředky
,
Čisticí prostředky
,
Mytí nádobí
,
Repelenty
,
Vůně a osvěžovače vzduchu
Moje objednávka
Kontakty
Přihlášení
Více
Domů
/
Trvanlivé potraviny
/
Zdravé mlsání
Zdravé mlsání
Nejprodávanější
Bio mléčná čokoláda zimní 100g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130029
89 Kč
Bio hořká čokoláda 55% s mandlemi a karamelem 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130030
89 Kč
Bio čokoládová tyčinka mléčná creme brulée 40g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130163
39 Kč
Bio hořká čokoláda 80% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130028
139 Kč
Bio hořká čokoláda 60% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130015
129 Kč
Bio kukuřice na výrobu popcornu 200g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
A0310002
35 Kč
Kuličky jahodové s mandlemi 60g, Šufan
Skladem
(2 ks)
A0110036
49 Kč
Kuličky čokoládové s kešu 60g, Šufan
Skladem
(3 ks)
A0110035
49 Kč
Bio čokoládová tyčinka mléčná Lemon Cheesecake 40g, Vivani
Skladem
(2 ks)
A0130021
39 Kč
Kokosová hnízda s jahodami a jogurtovou čokoládou 170g, Šufan
Skladem
(4 ks)
A0050121
189 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
243
položek celkem
Výpis produktů
Bio mléčná čokoláda zimní 100g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
89 Kč / 100 g
Do košíku
A0130029
Bio hořká čokoláda 55% s mandlemi a karamelem 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130030
Bio čokoládová tyčinka mléčná creme brulée 40g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0130163
Bio hořká čokoláda 80% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
139 Kč
Měrná cena:
173,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130028
Bio hořká čokoláda 60% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
129 Kč
Měrná cena:
161,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130015
Bio kukuřice na výrobu popcornu 200g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Měrná cena:
17,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0310002
Kuličky jahodové s mandlemi 60g, Šufan
Skladem
(2 ks)
49 Kč
Měrná cena:
81,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0110036
Kuličky čokoládové s kešu 60g, Šufan
Skladem
(3 ks)
49 Kč
Měrná cena:
81,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0110035
Bio čokoládová tyčinka mléčná Lemon Cheesecake 40g, Vivani
Skladem
(2 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0130021
Kokosová hnízda s jahodami a jogurtovou čokoládou 170g, Šufan
Skladem
(4 ks)
189 Kč
Měrná cena:
111,18 Kč / 100 g
Do košíku
A0050121
Bio bílá čokoláda křupavá 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130138
Bio čokoláda hořká 56% s marakujou 100g, Solé
Skladem
(5 ks)
139 Kč
Měrná cena:
139 Kč / 100 g
Do košíku
A0130038
Bio čokoláda hořká 86% 100g, Solé
Skladem
(4 ks)
119 Kč
Měrná cena:
119 Kč / 100 g
Do košíku
A0130040
Bio čokoláda hořká 73% s olivovým olejem 100g, Solé
Skladem
(2 ks)
115 Kč
Měrná cena:
115 Kč / 100 g
Do košíku
A0130039
Bio čokoláda hořká 56% pomerančová 100g, Solé
Skladem
(>5 ks)
105 Kč
Měrná cena:
105 Kč / 100 g
Do košíku
A0130037
Bio čokoláda hořká 56% citrónová 100g, Solé
Skladem
(4 ks)
105 Kč
Měrná cena:
105 Kč / 100 g
Do košíku
A0130036
Bio čokoláda mléčná 39% 100g, Solé
Skladem
(5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
99 Kč / 100 g
Do košíku
A0130041
Bio tyčinka Lifebar Cake jahoda, karamel a matcha 35g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
128,57 Kč / 100 g
Do košíku
A0010004
Bio tyčinka Lifebar Cake dvojitá čokoláda 35g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
128,57 Kč / 100 g
Do košíku
A0010005
Bio tyčinka Lifebar Cake pistácie a vanilka 35g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
128,57 Kč / 100 g
Do košíku
A0010003
Bio čočkové chipsy Sour Cream 75g, Heimatgut
Skladem
(4 ks)
85 Kč
Měrná cena:
113,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0230021
Bio čočkové chipsy Sweet Chilli 75g, Heimatgut
Skladem
(1 ks)
85 Kč
Měrná cena:
113,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0230022
Bio hořká čokoláda 71% 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130025
Bio hořká čokoláda Whole Cocoa Fruit 100% 80g, Vivani
Skladem
(5 ks)
139 Kč
Měrná cena:
173,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130007
Bio tyčinka Lifebar mandlová Super Power 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
49 Kč
Měrná cena:
122,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010001
Bio tyčinka Lifebar citronová Super Power 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
49 Kč
Měrná cena:
122,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010002
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack proteinová s lískovými oříšky 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010123
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack banánový 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010117
Bio vegan Milly the Star 90g, Not Guilty
Skladem
(1 ks)
75 Kč
Měrná cena:
83,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0220048
Bio čokoláda hořká 56% se skořicí 100g, Solé
Skladem
(1 ks)
99 Kč
Měrná cena:
99 Kč / 100 g
Do košíku
A0130123
Bio veganské karamelky toffee 150g, Super Fudgio
Skladem
(4 ks)
99 Kč
Měrná cena:
66 Kč / 100 g
Do košíku
A0220040
Bio veganské karamelky lékořice 150g, Super Fudgio
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
66 Kč / 100 g
Do košíku
A0220034
Bio veganské karamelky kakao 150g, Super Fudgio
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
66 Kč / 100 g
Do košíku
A0220025
Bio veganské karamelky jahoda 150g, Super Fudgio
Vyprodáno
99 Kč
Měrná cena:
66 Kč / 100 g
Detail
A0220020
Bio veganské karamelky matcha 150g, Super Fudgio
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
66 Kč / 100 g
Do košíku
A0220035
Bio veganské karamelky čokoládový pomeranč 150g, Super Fudgio
Skladem
(4 ks)
99 Kč
Měrná cena:
66 Kč / 100 g
Do košíku
A0220041
Bio veganské karamelky káva 150g, Super Fudgio
Skladem
(2 ks)
99 Kč
Měrná cena:
66 Kč / 100 g
Do košíku
A0220032
Bio veganské karamelky kokos 150g, Super Fudgio
Skladem
(4 ks)
99 Kč
Měrná cena:
66 Kč / 100 g
Do košíku
A0220033
Bio mandle v mléčné čokoládě s nugátem 100g, Rosengarten
Vyprodáno
135 Kč
Detail
A0050035
Bio Demeter mléčná čokoláda Espresso Milk 38% 90g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Měrná cena:
121,11 Kč / 100 g
Do košíku
A0130204
Čokoláda hořká 72% s mandlemi a stévií bez cukru 100g, Solé
Skladem
(2 ks)
119 Kč
Měrná cena:
119 Kč / 100 g
Do košíku
A0130121
Čokoláda hořká 72% s oříšky a stévií bez cukru 100g, Solé
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Měrná cena:
109 Kč / 100 g
Do košíku
A0130122
Bio vegan Kiss me 100g, Not Guilty
Skladem
(3 ks)
69 Kč
Měrná cena:
69 Kč / 100 g
Do košíku
A0220022
Bio vegan Hug me please 100g, Not Guilty
Skladem
(3 ks)
69 Kč
Měrná cena:
69 Kč / 100 g
Do košíku
A0220021
Bio vegan Mi Colazon 100g, Not Guilty
Skladem
(>5 ks)
69 Kč
Měrná cena:
69 Kč / 100 g
Do košíku
A0220023
Ořechová tyčinka Čokoládová 33g, Šufan
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
136,36 Kč / 100 g
Do košíku
A0010144
Sušenka Meruňková 40g, Šufan
Vyprodáno
49 Kč
Měrná cena:
122,50 Kč / 100 g
Detail
A0230044
Ořechová tyčinka Pistáciová 33g, Šufan
Skladem
(1 ks)
45 Kč
Měrná cena:
136,36 Kč / 100 g
Do košíku
A0010143
Bio hořká čokoláda 75% se solí Flor de Sal 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
123,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130034
Bio mléčná čokoláda Praliné 100g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
99 Kč / 100 g
Do košíku
A0130201
Ořechová tyčinka Kešu s meruňkami 33g, Šufan
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
136,36 Kč / 100 g
Do košíku
A0010140
Ořechová tyčinka Pekanová s javorovým sirupem 33g, Šufan
Skladem
(3 ks)
45 Kč
Měrná cena:
136,36 Kč / 100 g
Do košíku
A0010141
Ořechová tyčinka Kokosová s mandlemi 33g, Šufan
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
136,36 Kč / 100 g
Do košíku
A0010142
Bio vegan čokoláda skořicová rolka 80g, iChoc
Skladem
(2 ks)
79 Kč
Do košíku
A0130016
Bio pecičky z hořké čokolády 100g, Rapunzel
Vyprodáno
119 Kč
Měrná cena:
119 Kč / 100 g
Detail
A0130008
Bio pecičky z mléčné čokolády 100g, Rapunzel
Skladem
(>5 ks)
119 Kč
Měrná cena:
119 Kč / 100 g
Do košíku
A0130005
Bio čokoládová tyčinka mléčná Pistacchio Dubai style 40g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
49 Kč
Měrná cena:
122,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0130035
Bio kokosové chipsy slaný karamel 70g, Natu
Skladem
(>5 ks)
65 Kč
Měrná cena:
92,86 Kč / 100 g
Do košíku
A0180001
Bio preclíky slané bez lepku 80g, Natural Jihlava
Skladem
(4 ks)
60 Kč
Měrná cena:
75 Kč / 100 g
Do košíku
A0230025
Bio mléčná čokoláda 37% Santo Domingo 80g, Vivani
Skladem
(5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130081
Sušenka Vanilková 40g, Šufan
Vyprodáno
49 Kč
Měrná cena:
122,50 Kč / 100 g
Detail
A0230043
Bio bezlepkové kukuřičné chipsy 250g, Amaizin
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
39,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0230137
Mini sušenky Vanilkové 180g, Šufan
Skladem
(3 ks)
159 Kč
Měrná cena:
88,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0230038
Sušenka Čokoládová 40g, Šufan
Skladem
(4 ks)
49 Kč
Měrná cena:
122,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0230041
Sušenka Pistáciová 40g, Šufan
Skladem
(1 ks)
49 Kč
Měrná cena:
122,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0230042
Bio hořká čokoláda mátová 100g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
89 Kč / 100 g
Do košíku
A0130080
Brave Cocoa 156g, Snack in Balls
Vyprodáno
149 Kč
Měrná cena:
95,51 Kč / 100 g
Detail
A0010135
Coconut Hero 156g, Snack in Balls
Vyprodáno
149 Kč
Měrná cena:
95,51 Kč / 100 g
Detail
A0010136
Super Peanut 156g, Snack in Balls
Vyprodáno
149 Kč
Měrná cena:
95,51 Kč / 100 g
Detail
A0010137
Bananaman 156g, Snack in Balls
Skladem
(3 ks)
149 Kč
Měrná cena:
95,51 Kč / 100 g
Do košíku
A0010134
Bio Demeter hořká 100% s krvavým pomerančem 90g, Vivani
Skladem
(2 ks)
129 Kč
Měrná cena:
143,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0130202
Bananaman 65g, Snack in Balls
Skladem
(>5 ks)
69 Kč
Měrná cena:
106,15 Kč / 100 g
Do košíku
A0010130
Super Peanut 65g, Snack in Balls
Skladem
(>5 ks)
69 Kč
Měrná cena:
106,15 Kč / 100 g
Do košíku
A0010133
Coconut Hero 65g, Snack in Balls
Skladem
(4 ks)
69 Kč
Měrná cena:
106,15 Kč / 100 g
Do košíku
A0010132
Brave Cocoa 65g, Snack in Balls
Vyprodáno
69 Kč
Měrná cena:
106,15 Kč / 100 g
Detail
A0010131
Bio vegan čokoláda slaný preclík 80g, iChoc
Skladem
(>5 ks)
79 Kč
Měrná cena:
98,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130018
Bio chlebíček kukuřičný s amarantem Crispins 100g, Extrudo
Vyprodáno
39 Kč
Detail
A0290008
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack proteinová s čokoládou 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010129
Ovocné plátky Jablko - Černý rybíz 20g, Ovocňák
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0110030
Ovocné plátky Jablko - Hruška 20g, Ovocňák
Skladem
(5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0110032
Ovocné plátky Jablko - Švestka 20g, Ovocňák
Skladem
(1 ks)
35 Kč
Do košíku
A0110033
Bio hořká čokoláda s karamelem a solí 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130082
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack kokosový 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010127
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack ovocný 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010128
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack proteinová slaný karamel 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010121
Bio veganské karamelky zázvor 150g, Super Fudgio
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
66 Kč / 100 g
Do košíku
A0220031
Bio čokoládová tyčinka mléčná nugát-oplatka 40g, Vivani
Vyprodáno
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Detail
A0130162
Crunchy Protein - Chocolate 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0010124
Crunchy Protein - Vanilla 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0010125
Bio čokoláda hořká 100% 25g, Solé
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
180 Kč / 100 g
Do košíku
A0130120
Raw Energy Coconut & Cocoa 50g, Bombus
Vyprodáno
29 Kč
Detail
A0010110
Ovocné kostky mix 5-ti chutí 130g, Ovocňák
Skladem
(2 ks)
149 Kč
Do košíku
A0110031
Bio veganské karamelky slaný karamel 150g, Super Fudgio
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
66 Kč / 100 g
Do košíku
A0220030
Bio chlebíček Veggie Garden Crispins 100g, Extrudo
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0290003
Bio chlebíčky pufované kukuřičné s mořskou solí 100g, Dennree
Skladem
(3 ks)
29 Kč
Do košíku
A0290004
Bio chlebíčky pufované rýžové 100g, Dennree
Skladem
(3 ks)
25 Kč
Do košíku
A0290006
Ovocné plátky 100% Jablko 20g, Ovocňák
Skladem
(5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0110029
Ovocné plátky Jablko - Meruňka 20g, Ovocňák
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0110028
Ovocné plátky Jablko - Malina 20g, Ovocňák
Skladem
(2 ks)
35 Kč
Do košíku
A0110027
Čokoláda hořká 72% s acai a stévií bez cukru 100g, Solé
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Měrná cena:
109 Kč / 100 g
Do košíku
A0130152
Čokoláda mléčná slaný karamel se stévií bez cukru 100g, Solé
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Měrná cena:
109 Kč / 100 g
Do košíku
A0130151
Ovocné plátky Jablko - Višeň 20g, Ovocňák
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0110026
Ovocné plátky Jablko - Jahoda 20g, Ovocňák
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0110025
Raw Energy Mango & Cashew 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
29 Kč
Do košíku
A0010104
Arašídy solené s oregánem 200g, Šufan
Skladem
(2 ks)
99 Kč
Měrná cena:
49,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0050068
Protein 30% Cocoa & Coconut 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0010116
Bio Raw tyčinka Lifebar InChoco pomerančová 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
112,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010114
Fruit Energy Cherry Gummies 35g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
29 Kč
Do košíku
A0220110
Fruit Energy Peach Gummies 35g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
29 Kč
Do košíku
A0220111
Bio Raw tyčinka Lifebar InChoco švestková 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
112,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010115
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack s kešu a kousky čokolády 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010118
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack s lískovými oříšky a čokoládou 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010119
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack citronový 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010120
Bio ovoce - želé s ovocnou příchutí 100g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 100 g
Do košíku
A0220107
Bio medvídci s pektinem 100g, Natural Jihlava
Skladem
(4 ks)
55 Kč
Měrná cena:
55 Kč / 100 g
Do košíku
A0220106
Čokoláda mléčná se stévií bez cukru 100g, Solé
Skladem
(>5 ks)
95 Kč
Měrná cena:
95 Kč / 100 g
Do košíku
A0130215
Protein 30% Vanilla & Crispies 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0010111
Protein 30% Peanut & Chocolate 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0010112
Protein 30% Salty Caramel 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0010113
Raw Energy Maracuja & Coconut 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
29 Kč
Do košíku
A0010109
Ovládací prvky výpisu
Načíst 120 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 3.
1
3
243
položek celkem
Nahoru