Naše filozofie a hodnoty

O zdravý životní styl se ve svých rodinách zajímáme celý život.

Během let jsme došli k závěru, že jídlo jde ruku v ruce se zdravím. Co je ale zdravé? Když se lidí zeptáte, co je nejškodlivější, mnozí vám odpoví, že alkohol, maso nebo například bílý cukr.

Částečně mají pravdu, ale mnohem škodlivější jsou chemicky zatížené potraviny, které známe už zhruba 30 let. Od té doby, kdy se začala chemie v potravinách objevovat, vědci, kteří se této problematice věnují, bohužel zaznamenali velký nárůst onkologických onemocnění.

004-1-510x383

Jak tedy z této situace ven? To nejmenší, co pro sebe můžeme udělat, je pečlivě číst složení všech výrobků, které si kupujeme. Některé věci se však bohužel na etiketě nedozvíte.

Například vám žádná firma nenapíše, že maso, které prodává, obsahuje růstové hormony a antibiotika. Proto jako protiváha vznikly bio potraviny, u kterých si můžete být jisti, že se chemii obloukem vyhýbají.
Jejich výroba je však finančně mnohem náročnější (například získání bio certifikátu je běh na hodně dlouhou trať), a proto mají i vyšší pořizovací cenu. Ta je však vykoupena mnohem kvalitnější a zdravější potravinou.

Ve zdravé výživě je dnes už velmi široký výběr a občas může být obtížné si vybrat potraviny, které jsou ve vysoké bio kvalitě a které nejsou zbytečně drahé. My sami jsme byli vždy otevřeni novým informacím a trendům a zajímali jsme se o jednotlivé produkty.

007-1-510x340

Vše jsme nejdříve vyzkoušeli na sobě, a pokud se to osvědčilo, zařadili jsme to do běžného života a později i do nabídky našeho obchodu. Tak jsme získávali stále více znalostí, a hlavně zkušeností v problematice zdravého stravování a nyní jsme tu pro vás a rádi vám své informace předáme.

Inspiruje nás myšlenka, že náš malý podnik, náš tým může dělat svět čistším a hlavně zdravějším! Vážíme si vaší přízně a děkujeme, že se k nám nejen vracíte, ale že k nám posíláte i svou rodinu, přátele a známé.

Naším nejdůležitějším cílem je prodávat nejkvalitnější potraviny a produkty v nejlepší možné kvalitě a za příznivé ceny. Dnes už na prodejně nabízíme přes 2500 produktů a naše portfolio stále rozšiřujeme.

Věříme, že Bio produkty mají smysl a také vliv na naše celkové zdraví.

003-2-510x340