Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 702 102 833
info@go-fresh.cz
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Výhody nákupu u GoFresh
Zásady cookies EU
Reklamace
Doprava
Platba
Kontakty
Blog
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Ledové čaje 🍹💦
Čerstvé a chlazené
Pečivo a chléb
Tortilly a pita chléb
,
Čerstvý chléb
,
Sladké pečivo
,
Vícezrnný chléb
Ovoce a zelenina
Citrusy
,
Kořenová zelenina
,
Houby
,
Výhonky, klíčky
,
Saláty, listová zelenina
Mražené potraviny
Zmrzliny
,
Mražená zelenina
,
Mražené ovoce
,
Ryby a mořské plody
Chlazené potraviny
Mléčné výrobky
,
Fermentované výrobky
,
Chlazené nápoje
,
Rostlinné výrobky
,
Maso a masné výrobky
,
Vejce
Trvanlivé potraviny
Semínka k nakličování
Semínka
Kakaové boby
Lyofilizované ovoce
Sušené ovoce
Sušené houby
Ořechy a ovoce v čokoládě
Ochucené ořechy a ovoce
Ořechové krémy a pasty
Ořechy
Koření a ochucovadla
Kořenící směsi
,
Tekutá koření a pasty
,
Jednodruhové koření
,
Bujóny
,
Mořské řasy
,
Sůl
Zdravé mlsání
Čokoláda a čokoládové tyčinky
,
Bonbóny, lízátka, žvýkačky
,
Chipsy, křupky, krekry, slané křupání
,
Sušenky a piškoty
,
Proteinové tyčinky
,
Ovocné tyčinky a trubičky
,
Rostlinné dezerty
Pečení a přísady na vaření
Mouky, krupice a strouhanky
,
Chlebové směsi a směsi na pečení
,
Cukr, sladidla a sladké sirupy
,
Pudingy a želatiny
,
Zdobení, polevy, extrakty
,
Rostlinné smetany
,
Rostlinná náhrada vajec
,
Sušené mléko
,
Zahušťovadla, jíšky a škroby
,
Kakao a karob
,
Kypřící prášky, droždí a jedlá soda
Rýže a luštěniny
Luštěniny
,
Rýže
Konzervované potraviny
Kokosové mléko a smetana
,
Sterilizovaná zelenina
,
Ovocné kompoty a pyré
,
Protlaky a zeleninové pyré
,
Olivy
,
Luštěniny a obiloviny
,
Ryby a mořské plody
Dresingy, pesta a omáčky
Majonézy
,
Kečupy
,
Worchesterové a sójové omáčky
,
Hořčice
,
Chutney a ovocné omáčky
,
Rajčatové a paprikové omáčky
,
Pesta
,
Salsy
Octy, oleje, ghí, tuky
Ghí a máslo
,
Sezamový olej
,
Kokosový olej
,
Slunečnicový olej
,
Olivový olej
,
Ostatní oleje
,
Ocet
Hotové pokrmy
Těstoviny, nudle a gnocchi
Granola, müsli, kaše
Granola a müsli
,
Kaše
,
Corn flakes
Paštiky a pomazánky
Instantní pokrmy
Obiloviny
Sušené potraviny
Džemy, medy a ovocné pomazánky
Medy
Tofu, tempeh a sojové kousky
Trvanlivé mléko a smetany
Vitamíny a doplňky stravy
Sportovní výživa
Proteiny
,
Kolageny
,
Aminokyseliny
Superpotraviny
Zelené potraviny
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Doplňky stravy
Prospěšné tuky
Probiotika a prebiotika
Medicinální a vitální houby
Bylinné kapky, tinktury, čaje
Jedlé a MCT oleje
Nápoje a čaje
Čaje a bylinné směsi
Bylinné směsi
,
Ovocné směsi
,
Jednodruhové čaje
,
Bílé, zelené a černé čaje
,
Zázvor, rooibos, kurkuma
,
Dětské čaje
,
Speciální čaje
,
Ajurvédské čaje
,
Instantní čaje
,
Čaje sypané
,
Čaje porcované
,
Dárkové a poznávací sady
Matcha tea
Ledové čaje
Rostlinné nápoje
Limonády
Voda
Džusy, šťávy a mošty
Šťávy
,
Mošty
,
Džusy
Sirupy
Shoty a energetické nápoje
Kávy, kávoviny a latte
Kokosová voda
Kakao a instantní nápoje
Kombucha
Nealkoholické pivo
Pro děti
Dětské nápoje
Dětské čaje a kakao
Doplňky stravy pro děti
Dětské proteiny
,
Dětské vitamíny a probiotika
Sladkosti a čokolády
Křupky, piškoty a sušenky
Dětská výživa
Kapsičky
,
Dětské příkrmy
Kaše pro děti
Dětské omáčky
Těstoviny pro děti
Víno a šumivá vína
Víno růžové
Víno červené
Víno bílé
Víno šumivé
Víno oranžové
Ekodrogerie a kosmetika
Domácnost
Aromaterapie
,
Knihy a časopisy
,
Nádobí
,
Ubrousky a pytlíky
,
Úklidové pomůcky
,
Síťovky a další tašky
,
Brýle blokující modré světlo
Přírodní kosmetika
Péče o ruce
,
Péče o rty
,
Péče o tělo
,
Péče o pleť
,
Péče o vlasy
,
Péče pro děti
,
Péče o zuby
Ekodrogerie
Hygienické potřeby
,
Prací prostředky
,
Čisticí prostředky
,
Mytí nádobí
,
Repelenty
,
Vůně a osvěžovače vzduchu
Moje objednávka
Kontakty
Přihlášení
Více
Domů
/
Trvanlivé potraviny
/
Zdravé mlsání
Zdravé mlsání
, Strana 3
Nejprodávanější
Bio mléčná čokoláda zimní 100g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130029
89 Kč
Bio hořká čokoláda 55% s mandlemi a karamelem 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130030
89 Kč
Bio čokoládová tyčinka mléčná creme brulée 40g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130163
39 Kč
Bio hořká čokoláda 80% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130028
139 Kč
Bio hořká čokoláda 60% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130015
129 Kč
Bio kukuřice na výrobu popcornu 200g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
A0310002
35 Kč
Kuličky jahodové s mandlemi 60g, Šufan
Skladem
(2 ks)
A0110036
49 Kč
Kuličky čokoládové s kešu 60g, Šufan
Skladem
(3 ks)
A0110035
49 Kč
Bio čokoládová tyčinka mléčná Lemon Cheesecake 40g, Vivani
Skladem
(2 ks)
A0130021
39 Kč
Kokosová hnízda s jahodami a jogurtovou čokoládou 170g, Šufan
Skladem
(4 ks)
A0050121
189 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
243
položek celkem
Výpis produktů
Bio Raw tyčinka Lifebar čokoládová 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010013
Bio Raw tyčinka Lifebar fíková 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010012
Bio Raw tyčinka Lifebar višňovo-třešňová 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010011
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 3.
1
3
243
položek celkem
Nahoru