H2Orega Micelizovaný olej Oreganol P73 pro miminka, děti a kojící 30ml, NAH&S

Kód: A0120097
Neohodnoceno
1 465 Kč
Skladem (1 ks)

Micelizovaný olej z divokého Oregana

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozpustný (micelizovaný) olej z divokého Oregana vhodný pro děti v infantilním věku, kojící a těhotné, starší osoby a domácí mazlíčky. Jeho největší výhodou je rychlá vstřebatelnost, jelikož je plně rozpustný v tekutinách. Tímto je micelizovaný olej vhodný i pro ty nejmenší z nás - výrobce jej doporučuje přidat i do kojeneckých nápojů. Vhodný na cesty, jednoduše jej kápněte do jakékoliv tekutiny. Má stejné účinky jako jeho soukmenovec, Oreganol P73, ale bez pálivého pocitu v krku při požití. 

Víte že? Oreganový olej je považován za nejsilnější přírodní antibiotikum a antiseptikum na světě - je to účinný zabiják parazitů, virů, bakterií, kvasinek a plísní.  P73 značí vysoké procento obsahu polyfenolů v této konkrétní značce oreganového oleje, minimum je 65%. Jedná se o baktericidní fenoly jako je karvakrol (látky zabíjející škodlivé bakterie). Dle Dr. Ingrama je nemožné, aby jakýkoliv výrobce tvrdil, že jeho značka oreganového oleje obsahuje přes 80% karvakrolu, aniž by do výtažku nepřidal syntetický karvakrol nebo jinou příměs, protože z divoce rostoucí byliny je velmi těžké toto procento získat. Aby byl oreganový olej bezpečný ke konzumaci, musí pocházet z výtažků bylin, které rostou pouze v divokých a vysoce položených horských oblastech Středozemí, v zemích jako jsou Turecko, Libanon, nebo v menším množství Řecko. Je to tak jediná jistota, že nebude obsahovat pesticidy a moderní chemické látky. Protože neředěný oreganový olej je velmi silný, měl by být emulgován v nosném oleji jako je například extra panenský olivový, který používá NAHS. Kromě éterického oleje z hřebíčku, má oreganový olej nejvyšší známou hodnotu ORAC (300 000 na 100g) na světě. 

Dávkování : Výrobcem doporučené dávkování jsou 5 nebo více kapek denně pod jazyk, což se dá také nazvat tzv. prevenční dávkou. Pro specifiké vyšší dávkování je vhodné konzultovat kvalifikovanou osobu, která zná váš zdravotní stav. Smíchejte s jakoukoliv tekutinou typu voda, džus, smoothie a můžete přidat i do potravy pro miminka - mléko, sunar apod. 

POZOR: Olej se nesmí dostat do očí a do oblasti genitálií. V tomto případě je třeba vymýt důkladně vodou. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepijte alkohol alespoň 3 hodiny po požití, nejlépe vůbec.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Vlastnosti: vegan, bez umělých barviv, bez konzervantů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: