Hořčíkový olej sprej 125ml, Kiki Health

Kód: A0080009
Neohodnoceno
Značka: Kiki Health
319 Kč
Skladem (2 ks)

Hořčíkový olej 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlivem stresu (fyzického i psychického) dochází dnes k rychlejšímu vyčerpávání jeho zásob v těle. A kdo z nás může v dnešním přehlučeném a přetíženém prostředí říci, že se stresu prostě vyhne?

Proto i člověk, který dbá na kvalitní a pestrou stravu, často nedostatkem hořčíku může trpět. Zvláště pokud sportuje nebo třeba vykonává fyzicky náročnou práci. 

Jak poznáme nedostatek magnézia v těle? Prvním signálem většího deficitu bývá většinou

  • únava a slabost,
  • zhoršený energetický metabolizmus,
  • zhoršené svalové funkce, například svalové křeče nebo pomalá stavba svalové hmoty, 
  • potíže s nervovým systémem ad.

Závažný deficit se ale může projevovat také jako zdánlivá onemocnění, která po jeho doplnění přirozeně mizí. Je obecně známo, že hořčík je potřebný k dosažení optimálního zdraví a vitality. 

Jak olej ve spreji používat?

I přes skutečnost, že přípravek ve svém složení neobsahuje žádný olej, hořečnatý roztok tvoří příjemnou lehce mastnou konzistenci. Přirozeně tak tvoří přípravek ideální k aplikaci na pokožku, vlasy i další části těla. Navíc nemá žádnou specifickou vůni. 

  • Nanesením spreje na pokožku (ideálně pro koupeli nebo sprše) místo běžného tělového krému můžete doplňovat hořčík přímo do buněk těla dle vaší potřeby. Doporučujeme aplikovat především nastříkáním pod paže, na zadní stranu kolen a na chodidla (oblasti s vysokým prokrvením). Aplikace je možná 1x až 5x denně v závislosti na množství a ploše, na jakou sprej stříkáte.
  • Sprej s hořčíkem lze použít i ústně a to na posílení, zkrášlení a mineralizování zubů, stačí jen nastříkat na zuby a kartáčkem je vyčistit.
  • Přidejte 25 ml roztoku do horké koupele na uvolnění těla a zároveň absorbování hořčíku do těla. 

Složení: Chlorid hořečnatý, voda.  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika
Hmotnost: 0.195 kg
Vlastnosti: bez sulfátů, bez parabenů, bez silikonů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: