Na celý život - kniha od Yummy Paleo

Kód: A3010008
Neohodnoceno
Značka: Yummy Paleo
599 Kč
Skladem (1 ks)
Kniha

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Na celý život.

Promula foodblogerky:

Za uplynulé měsíce při psaní této knihy jsem se utvrdila v názoru, který jsem měla už kdysi na začátku své cesty. Základem pevného zdraví není zázračný poměr mezi sacharidy, tuky a bílkovinami. Dovolím si tvrdit, že nikdo nepotřebuje redukční diety a už vůbec ne dietní potraviny, aby byl štíhlý a zdravý. Děti ke svému životu zase nepotřebují speciální „dětské“ potraviny. Jediné, co potřebujeme úplně všichni, je zase vařit a konzumovat jídlo ze skutečných kvalitních potravin. Krátkodobě totiž může každému z nás ve stravování vyhovovat něco jiného. Co ale rozhodně každému vyhovuje na celý život, je pevný základ v opravdovém jídle.

Kniha Na celý život je proto srozumitelným návodem pro všechny, kteří se zajímají o skutečnou zdravotní prevenci.

Přináším v knize vhled do problematiky opravdového jídla formou propracované informační části, která proniká k jádru tak moc diskutovaných témat, jako jsou obiloviny, mléčné výrobky a cukr.

Celou knihu doplňuju o svou osobní zkušenost a příběh. Provedu vás fermentační praxí, vysvětlím důležitost kvality, sezónnosti a lokálnosti potravin pro naše zdraví.

Důležitou částí celé knihy je pak téma dětské stravy. Svých posledních šest let tančím v kuchyni kolem svých dětí, a věřím tak, že mám skutečně co předat. Dotknu se kojení a umělé kojenecké výživy, ukážu pár svých tipů, kdy a jak začít podávat první lžičku, včetně vyzkoušených kombinací surovin. Společně s Institutem funkční medicíny a výživy (IFMV) jsme pro vás sestavili navíc tabulku – malého průvodce tím, v jakém věku je nejvhodnější zařadit kterou potravinu.

Na celou informační část pak navazuje až 100 chutných receptů pro celou rodinu. Všechny recepty jsou přirozeně bezlepkové, bez cukru a naprostá většina z nich neobsahuje mléko. Díky tomu jsou recepty vhodné i pro celosvětově známý nutriční restart Whole30.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: