Set zásaditých punčoch, Jentschura

Kód: A3050024
Neohodnoceno
Značka: P. Jentschura
1 120 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Zásadité punčochy k odkyselení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro nohy lehké jako pírko. Punčochy jsou skvělé k odkyselení během noci. Pro klidný spánek, atraktivní a krásné nohy a chodidla. Proti těžkým a bolavým nohám, redukují projevy celulitidy.

Mají pozitivní vliv na pokožku a vnitřní strukturu tkáně. V kombinaci s MeineBase poskytují zásadité punčochy hloubkové odkyselení. Poskytují pružnost, mladistvou svěžest a zářivě krásné nohy. Zažijte fascinující a nezaměnitelný pocit na pokožce.

Co dělá zásadité punčochy zásaditými? K dosažení zásadité hodnoty pH 8,5 použijte MeineBase – zásadito-minerální sůl. Obsahuje natrium hydrogencarbonat, mořskou sůl, natriumcarbonat, přírodní minerály a drahé kameny achát, karneol, citrín, chrysopras, chalcedon, safír, křišťál a onyx. Sůl MeineBase nabízí mnoho skvělých způsobů využití při péči o tělo.

Kdo by to nechtěl?
Atraktivní a krásné nohy bez celulitidy, otoků, křečových žil a bolestí
Hladká chodidla, která nesvědí
Dobře usínat každý večer a spát celou noc
Nepotit se během noci
Zmírnění svalové horečky po sportu a zvýšení výkonnosti

1 balení univerzální velikosti obsahuje:
1 vnitřní pár punčoch ze 100% bavlny
1 vnější pár punčoch ze 100% střižní vlny, nebělené

Návod k praní: Při 30° v pračce, vnější punčochy neodstřeďovat.

Použití: Rozpustíme 1 vrchovatou čajovou lžičku MeineBase – koupelové soli v ½ - 1 litru horké vody. V solné roztoku namočíme vnitřní zásadité punčochy. Punčochy poté velmi důkladně vyždímáme. Navlékneme si vlhké punčochy a přes ně natáhneme vnější vlněné punčochy. Pokud máte studená chodidla, doporučujeme zahřívací láhev. Vnitřní punčochy vyperte po každém použití. Zásadité punčochy můžete použít také jako rukávy.

Doba použití: Zásadité punčochy slouží ve všech klidových fázích dne nebo v noci k relaxaci a dobrému spánku. Jsou příjemné na nošení a nestahují. Můžete je nosit na rukou i nohou.

Lokální úleva přes pokožku

Kůže je náš největší vylučovací orgán a významně přispívá k tomu, že kyseliny a další škodliviny jsou z našeho těla odstraňovány potními a mazovými žlázami.

Zásadité zábaly fungují na principu vyrovnávání pH: při dlouhodobém používání (nejlépe několik hodin) působí jako „magnet na kyseliny“ – na jedné straně zásaditý zábal, na druhé straně vylučování kyselin skrze pokožku. Zásadité zábaly v podstatě škodliviny jemně vytáhnou z těla, a tím podpoří vylučovací funkci organismu a uleví mu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: