MeineBase - zásaditá koupelová sůl 75g, Jentschura

Kód: A3050003
Tip
Neohodnoceno
Značka: P. Jentschura
99 Kč
Skladem (>5 ks)

Koupelová sůl na odkyselení s pH 8,5

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásaditá tělová péče s MeineBase s optimální hodnotou pH koupelové vody pH 8,5 je osvědčená při mnohostranných zásaditých použitích: celotělové koupele a koupele chodidel, osvěžující solný peeling a masáže, zábaly, ústní a nosní výplachy, péče o zuby, inhalace, sauna a parní lázně, punčochy a návleky, dětská péče a mnoho dalšího.

MeineBase
• přírodní vyčištění
• příjemné samopromaštění pokožky
• mnohostranné využití
• pokožka je hebká a vláčná
• vhodná pro jemnou, citlivou a problematickou pleť
• vhodná pro miminka a malé děti
• bez konzervačních látek
• bez barviv a aromatických látek

Dávkování MeineBase
75 g = 1-2 celotělové koupele nebo 10 koupelí chodidel
750 g = 15 celotělových koupelí nebo 100 koupelí chodidel
1500 g = 30 celotělových koupelí nebo 200 koupelí chodidel
2750 g = 55 celotělových koupelí nebo 366 koupelí chodidel

Použití MeineBase
Doporučujeme teplotu vody cca 36-37°C. Doba koupání by měla být nejméně 30 minut, ideální je délka 45-60 minut. Na koupel celého těla potřebujeme 3 polévkové lžíce soli, na sedací koupel je třeba 1 vrchovatá lžíce. Na koupele chodidel, obklady a výplachy je vždy třeba 1 vrchovatá čajová lžička koupelové soli. Do dětské vaničky použijeme 1 čajovou lžičku. Po koupeli se nemusíme oplachovat.

Složení MeineBase: hydrogenuhličitan sodný, mořská sůl, uhličitan sodný, přírodní minerály, achát, karneol, citrín, chrysopras, chalcedon, safír, horský křišťál a onyx.

Zásadito-minerální koupelová sůl MeineBase® se vyznačuje nejen zásaditou hodnotou pH, nýbrž i speciální kombinací minerálních látek a cenným obohacením o osm jemně mletých drahých kamenů. Neobsahuje žádná barviva, vonné ani konzervační látky a má certifikát BDIH.

Zásaditá péče v těhotenství
Zásaditá péče o tělo se zásaditou koupelovou solí MeineBase® má znamenitý účinek. Díky ní se v těhotenství odkyselí nejen pleť, nýbrž i celý organismus. Kromě toho se díky odkyselení odebere kyselá živná půda mykózám, které se mohou vyskytnout. Další velmi efektivní možností odstranění škodlivin je nošení zásaditých punčoch a návleků navlhčených v roztoku se zásaditou solí MeineBase® při všech aktivitách a zvláště při potížích se zadržováním vody, které se v těhotenství často vyskytuje. Zásadité odvádění škodlivin probíhá na principu vyrovnání koncentrace, kdy se organismus těhotné ženy prostřednictvím pokožky a sliznic, jako vylučovacích orgánů, zbavuje kyselin a škodlivin.

Přirozená péče o miminko a dítě je zásaditá
Miminka přicházejí na svět s nádhernou sametově měkkou a voňavou pokožkou, která si přirozeně zaslouží zvláštní péči. Dětská pokožka je mnohem tenčí a citlivější, než pokožka dospělého člověka, a proto o ni musíme obzvlášť jemně pečovat.

Přirozená péče o miminko
Nejlepší péče o miminko je taková, která se orientuje na to, co novorozené dítě zná z matčina těla. Devět měsíců vyrůstá miminko v zásadité plodové vodě matky. Přesně na to se orientuje zásaditá péče o tělo s hodnotou pH od 8 – 8,5. Tato zásaditá péče o miminko je nejen přirozená, ale také obzvlášť jemná a dobře snášená citlivou dětskou pokožkou. Tak se bude Vaše miminko od počátku cítit ve své kůži dobře a bezpečně.

Na dětskou vaničku pro 20 l vody potřebujete jednu vrchovatou kávovou lžičku MeineBase® a Vaše miminko nebo malé dítě se už zase bude koupat jako v matčině bříšku. Zásaditými koupelemi zabráníte odmaštění citlivé pokožky miminka.

MeineBase pro miminka
• zásadité koupele jako pomoc při usínání
• zásaditá péče o obličej
• zásaditá péče pro oblast zadečku
• zásaditá péče při poranění kůže
• zásadité zábaly, např. při horečce, kožních problémech, pupíncích

Na rozdíl od tradičních pěnových koupelí zásaditá voda stimuluje pokožku, aby se sama promastila, tak jak to dělala po devět měsíců v plodové vodě. Poté není nutné natírat miminko krémem. Večer poslouží tato zásaditá koupel jako pomocník při usínání dítěte, k uvolnění a uklidnění před spaním.

Rovněž každodenní péče o obličej a oblasti zadečku by měla být zásaditá. K tomu rozpustíte špetku soli MeineBase® v hrnečku vody. Tento roztok můžete používat pro každodenní péči o miminko.

Zásadité koupele je nejlépe provádět minimálně půl hodiny nebo déle. Ale i kratší koupele mají pozitivní vliv.

Obsah: 75 g = 1-2 celotělové koupele nebo 10 koupelí chodidel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: