Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 702 102 833
info@go-fresh.cz
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Výhody nákupu u GoFresh
Zásady cookies EU
Reklamace
Doprava
Platba
Kontakty
Blog
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Ledové čaje 🍹💦
Čerstvé a chlazené
Pečivo a chléb
Tortilly a pita chléb
,
Čerstvý chléb
,
Sladké pečivo
,
Vícezrnný chléb
Ovoce a zelenina
Citrusy
,
Kořenová zelenina
,
Houby
,
Výhonky, klíčky
,
Saláty, listová zelenina
Mražené potraviny
Zmrzliny
,
Mražená zelenina
,
Mražené ovoce
,
Ryby a mořské plody
Chlazené potraviny
Mléčné výrobky
,
Fermentované výrobky
,
Chlazené nápoje
,
Rostlinné výrobky
,
Maso a masné výrobky
,
Vejce
Trvanlivé potraviny
Semínka k nakličování
Semínka
Kakaové boby
Lyofilizované ovoce
Sušené ovoce
Sušené houby
Ořechy a ovoce v čokoládě
Ochucené ořechy a ovoce
Ořechové krémy a pasty
Ořechy
Koření a ochucovadla
Kořenící směsi
,
Tekutá koření a pasty
,
Jednodruhové koření
,
Bujóny
,
Mořské řasy
,
Sůl
Zdravé mlsání
Čokoláda a čokoládové tyčinky
,
Bonbóny, lízátka, žvýkačky
,
Chipsy, křupky, krekry, slané křupání
,
Sušenky a piškoty
,
Proteinové tyčinky
,
Ovocné tyčinky a trubičky
,
Rostlinné dezerty
Pečení a přísady na vaření
Mouky, krupice a strouhanky
,
Chlebové směsi a směsi na pečení
,
Cukr, sladidla a sladké sirupy
,
Pudingy a želatiny
,
Zdobení, polevy, extrakty
,
Rostlinné smetany
,
Rostlinná náhrada vajec
,
Sušené mléko
,
Zahušťovadla, jíšky a škroby
,
Kakao a karob
,
Kypřící prášky, droždí a jedlá soda
Rýže a luštěniny
Luštěniny
,
Rýže
Konzervované potraviny
Kokosové mléko a smetana
,
Sterilizovaná zelenina
,
Ovocné kompoty a pyré
,
Protlaky a zeleninové pyré
,
Olivy
,
Luštěniny a obiloviny
,
Ryby a mořské plody
Dresingy, pesta a omáčky
Majonézy
,
Kečupy
,
Worchesterové a sójové omáčky
,
Hořčice
,
Chutney a ovocné omáčky
,
Rajčatové a paprikové omáčky
,
Pesta
,
Salsy
Octy, oleje, ghí, tuky
Ghí a máslo
,
Sezamový olej
,
Kokosový olej
,
Slunečnicový olej
,
Olivový olej
,
Ostatní oleje
,
Ocet
Hotové pokrmy
Těstoviny, nudle a gnocchi
Granola, müsli, kaše
Granola a müsli
,
Kaše
,
Corn flakes
Paštiky a pomazánky
Instantní pokrmy
Obiloviny
Sušené potraviny
Džemy, medy a ovocné pomazánky
Medy
Tofu, tempeh a sojové kousky
Trvanlivé mléko a smetany
Vitamíny a doplňky stravy
Sportovní výživa
Proteiny
,
Kolageny
,
Aminokyseliny
Superpotraviny
Zelené potraviny
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Doplňky stravy
Prospěšné tuky
Probiotika a prebiotika
Medicinální a vitální houby
Bylinné kapky, tinktury, čaje
Jedlé a MCT oleje
Nápoje a čaje
Čaje a bylinné směsi
Bylinné směsi
,
Ovocné směsi
,
Jednodruhové čaje
,
Bílé, zelené a černé čaje
,
Zázvor, rooibos, kurkuma
,
Dětské čaje
,
Speciální čaje
,
Ajurvédské čaje
,
Instantní čaje
,
Čaje sypané
,
Čaje porcované
,
Dárkové a poznávací sady
Matcha tea
Ledové čaje
Rostlinné nápoje
Limonády
Voda
Džusy, šťávy a mošty
Šťávy
,
Mošty
,
Džusy
Sirupy
Shoty a energetické nápoje
Kávy, kávoviny a latte
Kokosová voda
Kakao a instantní nápoje
Kombucha
Nealkoholické pivo
Pro děti
Dětské nápoje
Dětské čaje a kakao
Doplňky stravy pro děti
Dětské proteiny
,
Dětské vitamíny a probiotika
Sladkosti a čokolády
Křupky, piškoty a sušenky
Dětská výživa
Kapsičky
,
Dětské příkrmy
Kaše pro děti
Dětské omáčky
Těstoviny pro děti
Víno a šumivá vína
Víno růžové
Víno červené
Víno bílé
Víno šumivé
Víno oranžové
Ekodrogerie a kosmetika
Domácnost
Aromaterapie
,
Knihy a časopisy
,
Nádobí
,
Ubrousky a pytlíky
,
Úklidové pomůcky
,
Síťovky a další tašky
,
Brýle blokující modré světlo
Přírodní kosmetika
Péče o ruce
,
Péče o rty
,
Péče o tělo
,
Péče o pleť
,
Péče o vlasy
,
Péče pro děti
,
Péče o zuby
Ekodrogerie
Hygienické potřeby
,
Prací prostředky
,
Čisticí prostředky
,
Mytí nádobí
,
Repelenty
,
Vůně a osvěžovače vzduchu
Moje objednávka
Kontakty
Přihlášení
Více
Domů
/
Trvanlivé potraviny
Trvanlivé potraviny
, Strana 2
Nejprodávanější
Bio trvanlivé alpské mléko plnotučné 3,5% bez laktózy 1L, BGL
Skladem
(>5 ks)
A0350079
69 Kč
Ořechová jahoda 190g, Šufan
Skladem
(2 ks)
A0170123
189 Kč
Pistácie loupané 200g, Natu
Skladem
(>5 ks)
A0050135
315 Kč
Bio mléčná čokoláda zimní 100g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130029
89 Kč
Bio hořká čokoláda 55% s mandlemi a karamelem 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130030
89 Kč
Bio čokoládová tyčinka mléčná creme brulée 40g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130163
39 Kč
Bio hořká čokoláda 80% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130028
139 Kč
Bio hořká čokoláda 60% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130015
129 Kč
Bio mandle loupané plátky 100g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
A0050053
79 Kč
Bio kokosové mléko 22% tuku 200ml, Wild&Coco
Vyprodáno
A0250085
49 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
1090
položek celkem
Výpis produktů
Bio rýže kulatozrnná natural 500g, Probio
Skladem
(>5 ks)
85 Kč
Měrná cena:
17 Kč / 100 g
Do košíku
A0310119
Lyofilizované broskve plátky 40g, Natu
Skladem
(>5 ks)
105 Kč
Měrná cena:
262,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0040065
Bio kakaové boby nepražené celé 100g, Country Life
Skladem
(2 ks)
135 Kč
Měrná cena:
135 Kč / 100 g
Do košíku
A0130022
Bio Demeter mléčná čokoláda Espresso Milk 38% 90g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Měrná cena:
121,11 Kč / 100 g
Do košíku
A0130204
Čokoláda hořká 72% s mandlemi a stévií bez cukru 100g, Solé
Skladem
(2 ks)
119 Kč
Měrná cena:
119 Kč / 100 g
Do košíku
A0130121
Čokoláda hořká 72% s oříšky a stévií bez cukru 100g, Solé
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Měrná cena:
109 Kč / 100 g
Do košíku
A0130122
Mouka teffová světlá bez lepku 300g, Natural Jihlava
Skladem
(1 ks)
69 Kč
Měrná cena:
23 Kč / 100 g
Do košíku
A0340008
Bio vegan Kiss me 100g, Not Guilty
Skladem
(3 ks)
69 Kč
Měrná cena:
69 Kč / 100 g
Do košíku
A0220022
Bio vegan Hug me please 100g, Not Guilty
Skladem
(3 ks)
69 Kč
Měrná cena:
69 Kč / 100 g
Do košíku
A0220021
Bio vegan Mi Colazon 100g, Not Guilty
Skladem
(>5 ks)
69 Kč
Měrná cena:
69 Kč / 100 g
Do košíku
A0220023
Novinka
Bio Přirozeně hořké - kořenící přípravek 60g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
105 Kč
Měrná cena:
175 Kč / 100 g
Do košíku
A0160137
Bio vlašské ořechy 100g, Country Life
Vyprodáno
59 Kč
Měrná cena:
59 Kč / 100 g
Detail
A0050070
Bio cizrna Chana Dal půlená loupaná 500g, Rapunzel
Skladem
(3 ks)
179 Kč
Měrná cena:
35,80 Kč / 100 g
Do košíku
A0310003
Čokoládová kokoska 330g, Šufan
Skladem
(2 ks)
299 Kč
Měrná cena:
90,61 Kč / 100 g
Do košíku
A0170019
Ořechová tyčinka Čokoládová 33g, Šufan
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
136,36 Kč / 100 g
Do košíku
A0010144
Nekonečná pohoda 330g, Šufan
Skladem
(2 ks)
299 Kč
Měrná cena:
90,61 Kč / 100 g
Do košíku
A0170013
Kaše s lesním ovocem a mandlemi 250g, Šufan
Skladem
(3 ks)
159 Kč
Měrná cena:
63,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0100109
Meruňková kaše 250g, Šufan
Skladem
(3 ks)
169 Kč
Měrná cena:
67,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0100120
Bio sirup rýžový 250ml 345g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
30 Kč / 100 ml
Do košíku
A0150064
Sušenka Meruňková 40g, Šufan
Vyprodáno
49 Kč
Měrná cena:
122,50 Kč / 100 g
Detail
A0230044
Ořechová tyčinka Pistáciová 33g, Šufan
Skladem
(1 ks)
45 Kč
Měrná cena:
136,36 Kč / 100 g
Do košíku
A0010143
Lahůdkové droždí 100g, Šufan
Vyprodáno
79 Kč
Měrná cena:
79 Kč / 100 g
Detail
A0160002
Lyofilizovaná marakuja 25g, Natu
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
396 Kč / 100 g
Do košíku
A0040061
Lyofilizované fíky plátky 30g, Natu
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
330 Kč / 100 g
Do košíku
A0040058
Lyofilizované švestky 35g, Natu
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
282,86 Kč / 100 g
Do košíku
A0040056
Lyofilizované ostružiny 30g, Natu
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
250 Kč / 100 g
Do košíku
A0040057
Bio hořká čokoláda 75% se solí Flor de Sal 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
123,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130034
Bio mléčná čokoláda Praliné 100g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
99 Kč / 100 g
Do košíku
A0130201
Bio lasagne semolinové 250g, Rapunzel
Skladem
(3 ks)
89 Kč
Měrná cena:
35,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0310232
Bio lasagne celozrnné 250g, Rapunzel
Skladem
(>5 ks)
59 Kč
Měrná cena:
23,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0310233
Ořechová tyčinka Kešu s meruňkami 33g, Šufan
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
136,36 Kč / 100 g
Do košíku
A0010140
Ořechová tyčinka Pekanová s javorovým sirupem 33g, Šufan
Skladem
(3 ks)
45 Kč
Měrná cena:
136,36 Kč / 100 g
Do košíku
A0010141
Ořechová tyčinka Kokosová s mandlemi 33g, Šufan
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
136,36 Kč / 100 g
Do košíku
A0010142
Bio vegan čokoláda skořicová rolka 80g, iChoc
Skladem
(2 ks)
79 Kč
Do košíku
A0130016
Ančovičky v Bio olivovém oleji 50g, Pan do Mar
Skladem
(4 ks)
159 Kč
Měrná cena:
318 Kč / 100 g
Do košíku
A0480060
Bio kakaové máslo jemné 100g, Rapunzel
Skladem
(>5 ks)
229 Kč
Měrná cena:
229 Kč / 100 g
Do košíku
A0140008
Bio pecičky z hořké čokolády 100g, Rapunzel
Vyprodáno
119 Kč
Měrná cena:
119 Kč / 100 g
Detail
A0130008
Mléčný protein na vaření & smoothies - natural 400g, Šufan
Skladem
(2 ks)
449 Kč
Měrná cena:
112,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0090060
Mléčný protein na vaření & smoothies - kakaový 400g, Šufan
Skladem
(2 ks)
449 Kč
Měrná cena:
112,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0090061
Mléčný protein na vaření & smoothies - vanilka 400g, Šufan
Skladem
(2 ks)
449 Kč
Měrná cena:
112,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0090062
Bio pecičky z mléčné čokolády 100g, Rapunzel
Skladem
(>5 ks)
119 Kč
Měrná cena:
119 Kč / 100 g
Do košíku
A0130005
Bio čokoládová tyčinka mléčná Pistacchio Dubai style 40g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
49 Kč
Měrná cena:
122,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0130035
Bio vřetena cizrnová 250g, Probio
Skladem
(>5 ks)
85 Kč
Měrná cena:
34 Kč / 100 g
Do košíku
A0310159
Bio vřetena z červené čočky 250g, Probio
Vyprodáno
89 Kč
Měrná cena:
35,60 Kč / 100 g
Detail
A0310156
Bio arašídová pomazánka jemná 250g, Rapunzel
Skladem
(1 ks)
119 Kč
Měrná cena:
47,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0170041
Jaro na lžičce 330g, Šufan
Vyprodáno
379 Kč
Měrná cena:
114,85 Kč / 100 g
Detail
A0170100
Bio otruby špaldové 400g, Probio
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Měrná cena:
8,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0310033
Bio mořské řasy Dulse 100g, Algamar
Skladem
(3 ks)
495 Kč
Měrná cena:
495 Kč / 100 g
Do košíku
A0060016
Granola plná bílkovin 350g, Šufan
Skladem
(4 ks)
239 Kč
Měrná cena:
68,29 Kč / 100 g
Do košíku
A0050118
Granola pekanová 350g, Šufan
Skladem
(3 ks)
239 Kč
Měrná cena:
68,29 Kč / 100 g
Do košíku
A0050119
Bio vřetena ze žlutého hrachu 250g, Probio
Skladem
(>5 ks)
79 Kč
Měrná cena:
31,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0310157
Bio Macadamia Heavenly Spread 280g, Wild&Coco
Skladem
(2 ks)
349 Kč
Měrná cena:
124,64 Kč / 100 g
Do košíku
A0170046
Müsli malinové 500g, Šufan
Skladem
(2 ks)
259 Kč
Měrná cena:
51,80 Kč / 100 g
Do košíku
A0100123
Müsli ořechové 500g, Šufan
Skladem
(2 ks)
199 Kč
Měrná cena:
39,80 Kč / 100 g
Do košíku
A0100124
Müsli čokoládové 500g, Šufan
Skladem
(3 ks)
219 Kč
Měrná cena:
43,80 Kč / 100 g
Do košíku
A0100122
Bio kokosové chipsy slaný karamel 70g, Natu
Skladem
(>5 ks)
65 Kč
Měrná cena:
92,86 Kč / 100 g
Do košíku
A0180001
Novinka
Bio Kořeněná sůl na hranolky 130g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
100 Kč
Měrná cena:
76,92 Kč / 100 g
Do košíku
A0160026
Jablka sušená 40g, Šufan
Skladem
(5 ks)
55 Kč
Měrná cena:
137,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0040027
Bio preclíky slané bez lepku 80g, Natural Jihlava
Skladem
(4 ks)
60 Kč
Měrná cena:
75 Kč / 100 g
Do košíku
A0230025
Bio mléčná čokoláda 37% Santo Domingo 80g, Vivani
Skladem
(5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130081
Kešu s šalotkou a smetanou 200g, Šufan
Skladem
(2 ks)
179 Kč
Měrná cena:
89,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0050058
Kešu s chilli a panelou 200g, Šufan
Skladem
(2 ks)
159 Kč
Měrná cena:
79,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0050059
Bio mandle v mléčné čokoládě a skořicí 100g, Rosengarten
Vyprodáno
135 Kč
Měrná cena:
135 Kč / 100 g
Detail
A0050028
Arašídy s chilli a panelou 200g, Šufan
Skladem
(2 ks)
99 Kč
Měrná cena:
49,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0050066
Sušenka Vanilková 40g, Šufan
Vyprodáno
49 Kč
Měrná cena:
122,50 Kč / 100 g
Detail
A0230043
Bio špagety semolina 500g, Iris
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
9 Kč / 100 g
Do košíku
A0310086
Med květový smíšený 1Kg, Včelí farma Lovosice RG
Skladem
(>5 ks)
329 Kč
Měrná cena:
32,90 Kč / 100 g
Do košíku
A0150005
Bio bezlepkové kukuřičné chipsy 250g, Amaizin
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
39,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0230137
Mini sušenky Vanilkové 180g, Šufan
Skladem
(3 ks)
159 Kč
Měrná cena:
88,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0230038
Sušenka Čokoládová 40g, Šufan
Skladem
(4 ks)
49 Kč
Měrná cena:
122,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0230041
Sušenka Pistáciová 40g, Šufan
Skladem
(1 ks)
49 Kč
Měrná cena:
122,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0230042
Těstoviny rýžové nudle 7mm bezlepkové 240g, Lucka
Skladem
(3 ks)
55 Kč
Měrná cena:
22,92 Kč / 100 g
Do košíku
A0310246
Bio kuskus kukuřičný 375g, Probio
Skladem
(>5 ks)
95 Kč
Měrná cena:
25,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0310017
Sůl himalajská černá jemná 250g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
25 Kč
Měrná cena:
10 Kč / 100 g
Do košíku
A0160058
Bio hořká čokoláda mátová 100g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
89 Kč / 100 g
Do košíku
A0130080
Brave Cocoa 156g, Snack in Balls
Vyprodáno
149 Kč
Měrná cena:
95,51 Kč / 100 g
Detail
A0010135
Coconut Hero 156g, Snack in Balls
Vyprodáno
149 Kč
Měrná cena:
95,51 Kč / 100 g
Detail
A0010136
Super Peanut 156g, Snack in Balls
Vyprodáno
149 Kč
Měrná cena:
95,51 Kč / 100 g
Detail
A0010137
Bananaman 156g, Snack in Balls
Skladem
(3 ks)
149 Kč
Měrná cena:
95,51 Kč / 100 g
Do košíku
A0010134
Bio Demeter hořká 100% s krvavým pomerančem 90g, Vivani
Skladem
(2 ks)
129 Kč
Měrná cena:
143,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0130202
Bio zelené olivy plněné mandlí 320g, Bionebio
Skladem
(3 ks)
129 Kč
Do košíku
A0070041
Bio pasta z oliv kalamata 195g, Bionebio
Vyprodáno
95 Kč
Detail
A0070038
Bananaman 65g, Snack in Balls
Skladem
(>5 ks)
69 Kč
Měrná cena:
106,15 Kč / 100 g
Do košíku
A0010130
Super Peanut 65g, Snack in Balls
Skladem
(>5 ks)
69 Kč
Měrná cena:
106,15 Kč / 100 g
Do košíku
A0010133
Coconut Hero 65g, Snack in Balls
Skladem
(4 ks)
69 Kč
Měrná cena:
106,15 Kč / 100 g
Do košíku
A0010132
Brave Cocoa 65g, Snack in Balls
Vyprodáno
69 Kč
Měrná cena:
106,15 Kč / 100 g
Detail
A0010131
Bio olej dýňový 250ml, Emile Noël
Vyprodáno
339 Kč
Měrná cena:
135,60 Kč / 100 ml
Detail
A0200014
Křupavé nori řasy pražené s mořskou solí 4g, Sahm Yook
Skladem
(>5 ks)
29 Kč
Měrná cena:
725 Kč / 100 g
Do košíku
A0060003
Pyré jablko 190g, Šufan
Skladem
(3 ks)
49 Kč
Měrná cena:
25,79 Kč / 100 g
Do košíku
A0290048
Bio špagety polocelozrnné 500g, Iris
Skladem
(4 ks)
45 Kč
Do košíku
A0310089
Bio vegan čokoláda slaný preclík 80g, iChoc
Skladem
(>5 ks)
79 Kč
Měrná cena:
98,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130018
Bio chlebíček kukuřičný s amarantem Crispins 100g, Extrudo
Vyprodáno
39 Kč
Detail
A0290008
Rýžové gnocchi bezlepkové 500g, La Bontá Italiana
Skladem
(2 ks)
69 Kč
Do košíku
A0310231
Pyré jablko-meruňka 190g, Šufan
Skladem
(5 ks)
59 Kč
Měrná cena:
31,05 Kč / 100 g
Do košíku
A0290051
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack proteinová s čokoládou 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010129
Ovocné plátky Jablko - Černý rybíz 20g, Ovocňák
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0110030
Ovocné plátky Jablko - Hruška 20g, Ovocňák
Skladem
(5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0110032
Ovocné plátky Jablko - Švestka 20g, Ovocňák
Skladem
(1 ks)
35 Kč
Do košíku
A0110033
Bio Koření na kimči 80g, Sonnentor
Skladem
(1 ks)
115 Kč
Měrná cena:
143,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0160053
Bio Kompoty a zavařeniny 55g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
95 Kč
Měrná cena:
172,73 Kč / 100 g
Do košíku
A0160060
Bio Koření na letní zeleninu 35g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
95 Kč
Měrná cena:
271,43 Kč / 100 g
Do košíku
A0160051
Bio Skořicové cukrování 90g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
95 Kč
Měrná cena:
105,56 Kč / 100 g
Do košíku
A0160056
Bio Koření na zimní zeleninu 40g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
95 Kč
Měrná cena:
237,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160052
Bio Koření na burger 60g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
100 Kč
Měrná cena:
166,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0160204
Bio Koření na nakládání 65g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
95 Kč
Měrná cena:
146,15 Kč / 100 g
Do košíku
A0160059
Bio Boloňské koření 40g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
105 Kč
Měrná cena:
262,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160001
Bio ocet z červeného vína 500ml, Rapunzel
Skladem
(5 ks)
139 Kč
Měrná cena:
27,80 Kč / 100 ml
Do košíku
A0300077
Bio hořká čokoláda s karamelem a solí 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130082
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack kokosový 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010127
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack ovocný 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010128
Lyofilizované mango 35g, Natu
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
282,86 Kč / 100 g
Do košíku
A0040106
Borůvková kaše s medem 250g, Šufan
Skladem
(3 ks)
159 Kč
Měrná cena:
63,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0100121
Polévkové koření bez lepku 250ml, Natural Jihlava
Skladem
(1 ks)
75 Kč
Měrná cena:
30 Kč / 100 ml
Do košíku
A0300087
Kuličky do polévky bez lepku 50g, Vepy
Skladem
(4 ks)
29 Kč
Do košíku
A0180007
Mořské řasy Arame 50g, Muso
Skladem
(4 ks)
209 Kč
Do košíku
A0060030
Pyré jablko-hruška-rakytník 190g, Šufan
Skladem
(>5 ks)
49 Kč
Měrná cena:
25,79 Kč / 100 g
Do košíku
A0290049
Pyré jablko-hruška 190g, Šufan
Skladem
(3 ks)
49 Kč
Měrná cena:
25,79 Kč / 100 g
Do košíku
A0290050
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack proteinová slaný karamel 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010121
Těstoviny rýžové nudle 1mm bezlepkové 240g, Lucka
Skladem
(1 ks)
55 Kč
Do košíku
A0310252
Bio veganské karamelky zázvor 150g, Super Fudgio
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
66 Kč / 100 g
Do košíku
A0220031
Ovládací prvky výpisu
Načíst 120 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 10.
1
2
10
1090
položek celkem
Nahoru