Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 702 102 833
info@go-fresh.cz
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Výhody nákupu u GoFresh
Zásady cookies EU
Reklamace
Doprava
Platba
Kontakty
Blog
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Ledové čaje 🍹💦
Čerstvé a chlazené
Pečivo a chléb
Tortilly a pita chléb
,
Čerstvý chléb
,
Sladké pečivo
,
Vícezrnný chléb
Ovoce a zelenina
Citrusy
,
Kořenová zelenina
,
Houby
,
Výhonky, klíčky
,
Saláty, listová zelenina
Mražené potraviny
Zmrzliny
,
Mražená zelenina
,
Mražené ovoce
,
Ryby a mořské plody
Chlazené potraviny
Mléčné výrobky
,
Fermentované výrobky
,
Chlazené nápoje
,
Rostlinné výrobky
,
Maso a masné výrobky
,
Vejce
Trvanlivé potraviny
Semínka k nakličování
Semínka
Kakaové boby
Lyofilizované ovoce
Sušené ovoce
Sušené houby
Ořechy a ovoce v čokoládě
Ochucené ořechy a ovoce
Ořechové krémy a pasty
Ořechy
Koření a ochucovadla
Kořenící směsi
,
Tekutá koření a pasty
,
Jednodruhové koření
,
Bujóny
,
Mořské řasy
,
Sůl
Zdravé mlsání
Čokoláda a čokoládové tyčinky
,
Bonbóny, lízátka, žvýkačky
,
Chipsy, křupky, krekry, slané křupání
,
Sušenky a piškoty
,
Proteinové tyčinky
,
Ovocné tyčinky a trubičky
,
Rostlinné dezerty
Pečení a přísady na vaření
Mouky, krupice a strouhanky
,
Chlebové směsi a směsi na pečení
,
Cukr, sladidla a sladké sirupy
,
Pudingy a želatiny
,
Zdobení, polevy, extrakty
,
Rostlinné smetany
,
Rostlinná náhrada vajec
,
Sušené mléko
,
Zahušťovadla, jíšky a škroby
,
Kakao a karob
,
Kypřící prášky, droždí a jedlá soda
Rýže a luštěniny
Luštěniny
,
Rýže
Konzervované potraviny
Kokosové mléko a smetana
,
Sterilizovaná zelenina
,
Ovocné kompoty a pyré
,
Protlaky a zeleninové pyré
,
Olivy
,
Luštěniny a obiloviny
,
Ryby a mořské plody
Dresingy, pesta a omáčky
Majonézy
,
Kečupy
,
Worchesterové a sójové omáčky
,
Hořčice
,
Chutney a ovocné omáčky
,
Rajčatové a paprikové omáčky
,
Pesta
,
Salsy
Octy, oleje, ghí, tuky
Ghí a máslo
,
Sezamový olej
,
Kokosový olej
,
Slunečnicový olej
,
Olivový olej
,
Ostatní oleje
,
Ocet
Hotové pokrmy
Těstoviny, nudle a gnocchi
Granola, müsli, kaše
Granola a müsli
,
Kaše
,
Corn flakes
Paštiky a pomazánky
Instantní pokrmy
Obiloviny
Sušené potraviny
Džemy, medy a ovocné pomazánky
Medy
Tofu, tempeh a sojové kousky
Trvanlivé mléko a smetany
Vitamíny a doplňky stravy
Sportovní výživa
Proteiny
,
Kolageny
,
Aminokyseliny
Superpotraviny
Zelené potraviny
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Doplňky stravy
Prospěšné tuky
Probiotika a prebiotika
Medicinální a vitální houby
Bylinné kapky, tinktury, čaje
Jedlé a MCT oleje
Nápoje a čaje
Čaje a bylinné směsi
Bylinné směsi
,
Ovocné směsi
,
Jednodruhové čaje
,
Bílé, zelené a černé čaje
,
Zázvor, rooibos, kurkuma
,
Dětské čaje
,
Speciální čaje
,
Ajurvédské čaje
,
Instantní čaje
,
Čaje sypané
,
Čaje porcované
,
Dárkové a poznávací sady
Matcha tea
Ledové čaje
Rostlinné nápoje
Limonády
Voda
Džusy, šťávy a mošty
Šťávy
,
Mošty
,
Džusy
Sirupy
Shoty a energetické nápoje
Kávy, kávoviny a latte
Kokosová voda
Kakao a instantní nápoje
Kombucha
Nealkoholické pivo
Pro děti
Dětské nápoje
Dětské čaje a kakao
Doplňky stravy pro děti
Dětské proteiny
,
Dětské vitamíny a probiotika
Sladkosti a čokolády
Křupky, piškoty a sušenky
Dětská výživa
Kapsičky
,
Dětské příkrmy
Kaše pro děti
Dětské omáčky
Těstoviny pro děti
Víno a šumivá vína
Víno růžové
Víno červené
Víno bílé
Víno šumivé
Víno oranžové
Ekodrogerie a kosmetika
Domácnost
Aromaterapie
,
Knihy a časopisy
,
Nádobí
,
Ubrousky a pytlíky
,
Úklidové pomůcky
,
Síťovky a další tašky
,
Brýle blokující modré světlo
Přírodní kosmetika
Péče o ruce
,
Péče o rty
,
Péče o tělo
,
Péče o pleť
,
Péče o vlasy
,
Péče pro děti
,
Péče o zuby
Ekodrogerie
Hygienické potřeby
,
Prací prostředky
,
Čisticí prostředky
,
Mytí nádobí
,
Repelenty
,
Vůně a osvěžovače vzduchu
Moje objednávka
Kontakty
Přihlášení
Více
Domů
/
Trvanlivé potraviny
Trvanlivé potraviny
, Strana 3
Nejprodávanější
Bio trvanlivé alpské mléko plnotučné 3,5% bez laktózy 1L, BGL
Skladem
(>5 ks)
A0350079
69 Kč
Ořechová jahoda 190g, Šufan
Skladem
(2 ks)
A0170123
189 Kč
Pistácie loupané 200g, Natu
Skladem
(>5 ks)
A0050135
315 Kč
Bio mléčná čokoláda zimní 100g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130029
89 Kč
Bio hořká čokoláda 55% s mandlemi a karamelem 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130030
89 Kč
Bio čokoládová tyčinka mléčná creme brulée 40g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130163
39 Kč
Bio hořká čokoláda 80% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130028
139 Kč
Bio hořká čokoláda 60% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130015
129 Kč
Bio mandle loupané plátky 100g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
A0050053
79 Kč
Bio kokosové mléko 22% tuku 200ml, Wild&Coco
Vyprodáno
A0250085
49 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
1090
položek celkem
Výpis produktů
Bio arašídy loupané pražené 200g, Bionebio
Skladem
(>5 ks)
59 Kč
Do košíku
A0050069
Bio Miso instantní polévka vydatně červená s tofu 4x8g, Clearspring
Skladem
(1 ks)
139 Kč
Měrná cena:
434,38 Kč / 100 g
Do košíku
A0310142
Bio čokoládová tyčinka mléčná nugát-oplatka 40g, Vivani
Vyprodáno
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Detail
A0130162
Bio Miso instantní polévka bílá s mořskou řasou 4x15g, Clearspring
Skladem
(3 ks)
135 Kč
Do košíku
A0310141
Přírodní třtinový cukr Demerara 500g, Bionebio
Skladem
(3 ks)
39 Kč
Do košíku
A0150063
Crunchy Protein - Chocolate 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0010124
Crunchy Protein - Vanilla 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0010125
Bio mořské řasy Kombu 100g, Algamar
Skladem
(2 ks)
185 Kč
Měrná cena:
185 Kč / 100 g
Do košíku
A0060021
Bio mořské řasy Wakame 100g, Algamar
Vyprodáno
279 Kč
Měrná cena:
279 Kč / 100 g
Detail
A0060022
Jahodová kaše s bílou čokoládou 250g, Šufan
Vyprodáno
169 Kč
Měrná cena:
67,60 Kč / 100 g
Detail
A0100108
Bio čokoláda hořká 100% 25g, Solé
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
180 Kč / 100 g
Do košíku
A0130120
Bio zelí červené kysané 680g, Dennree
Skladem
(>5 ks)
65 Kč
Do košíku
A0280052
Nápoj ovesný instantní 350g, Topnatur
Skladem
(4 ks)
99 Kč
Do košíku
A0250008
Bio med květový z Doupovských hor 500g, Bionebio
Skladem
(>5 ks)
229 Kč
Do košíku
A0150051
Bio kompot švestkový 510g, Probio
Skladem
(>5 ks)
85 Kč
Měrná cena:
16,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0260033
Mouka lupinová hladká 300g, Natural Jihlava
Skladem
(2 ks)
45 Kč
Měrná cena:
15 Kč / 100 g
Do košíku
A0340059
Bio lískové ořišky pražené 200g, Bionebio
Vyprodáno
125 Kč
Detail
A0050099
Raw Energy Coconut & Cocoa 50g, Bombus
Vyprodáno
29 Kč
Detail
A0010110
Bio bujón zeleninový Würzl sáček 250g, Hügli
Skladem
(2 ks)
85 Kč
Do košíku
A0160050
Bio fazole černá 500g, Bionebio
Skladem
(3 ks)
69 Kč
Do košíku
A0310010
Ovocné kostky mix 5-ti chutí 130g, Ovocňák
Skladem
(2 ks)
149 Kč
Do košíku
A0110031
Bio veganské karamelky slaný karamel 150g, Super Fudgio
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
66 Kč / 100 g
Do košíku
A0220030
Ořechová jahoda 300g, Šufan
Skladem
(3 ks)
279 Kč
Měrná cena:
93 Kč / 100 g
Do košíku
A0170121
Mouka kaštanová 300g, Natural Jihlava
Vyprodáno
119 Kč
Měrná cena:
39,67 Kč / 100 g
Detail
A0340026
Bio špaldové vřetena celozrnné 400g, Probio
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
18,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0310067
Mouka rýžová lepivá 500g, Natural Jihlava
Vyprodáno
59 Kč
Měrná cena:
11,80 Kč / 100 g
Detail
A0340027
Rozinky zlaté 150g, Natural Jihlava
Skladem
(3 ks)
59 Kč
Měrná cena:
39,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0040071
Bio rýže černá natural 500g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
125 Kč
Měrná cena:
25 Kč / 100 g
Do košíku
A0310026
Bio vločky žitné 250g, Country Life
Vyprodáno
25 Kč
Měrná cena:
10 Kč / 100 g
Detail
A0310027
Bio olej z lískových ořechů 250ml, Emile Noel
Vyprodáno
439 Kč
Detail
A0200009
Bio olej z vlašských ořechů 250ml, Emile Noel
Vyprodáno
385 Kč
Detail
A0200008
Kokosová hnízda s čokoládou 170g, Šufan
Skladem
(5 ks)
189 Kč
Měrná cena:
111,18 Kč / 100 g
Do košíku
A0050105
Bio chlebíček Veggie Garden Crispins 100g, Extrudo
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0290003
Mouka jáhlová hladká 300g, Natural Jihlava
Skladem
(3 ks)
30 Kč
Měrná cena:
100 Kč / 100 g
Do košíku
A0340052
Bio chlebíčky pufované kukuřičné s mořskou solí 100g, Dennree
Skladem
(3 ks)
29 Kč
Do košíku
A0290004
Nuts Cream Peanut Butter 100% 300g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
29,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0170143
Bio mandle Valencia 200g, Bionebio
Skladem
(>5 ks)
119 Kč
Měrná cena:
59,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0050024
Rajčatový kečup bez cukru a sladidel - keto 350g, Hunter&Gather
Vyprodáno
189 Kč
Detail
A0300085
Bio chlebíčky pufované rýžové 100g, Dennree
Skladem
(3 ks)
25 Kč
Do košíku
A0290006
Bio Tonkové boby mleté 35g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
240 Kč
Měrná cena:
685,71 Kč / 100 g
Do košíku
A0160190
Lyofilizované granátové jablko 40g, Natu
Skladem
(3 ks)
99 Kč
Měrná cena:
247,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0040146
Lyofilizované dračí ovoce 70g, Natu
Skladem
(>5 ks)
159 Kč
Měrná cena:
227,14 Kč / 100 g
Do košíku
A0040145
Bio Cibule sušená 75g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
80 Kč
Měrná cena:
106,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0160239
Ovocné plátky 100% Jablko 20g, Ovocňák
Skladem
(5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0110029
Ovocné plátky Jablko - Meruňka 20g, Ovocňák
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0110028
Ovocné plátky Jablko - Malina 20g, Ovocňák
Skladem
(2 ks)
35 Kč
Do košíku
A0110027
Čokoláda hořká 72% s acai a stévií bez cukru 100g, Solé
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Měrná cena:
109 Kč / 100 g
Do košíku
A0130152
Čokoláda mléčná slaný karamel se stévií bez cukru 100g, Solé
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Měrná cena:
109 Kč / 100 g
Do košíku
A0130151
Ovocné plátky Jablko - Višeň 20g, Ovocňák
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0110026
Ovocné plátky Jablko - Jahoda 20g, Ovocňák
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0110025
Bio Všechno nejmilejší - směs květů a koření 40g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
135 Kč
Měrná cena:
337,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0240033
Zázvor sušený nesířený bez přidaného cukru 100g, Natural Jihlava
Skladem
(3 ks)
55 Kč
Měrná cena:
55 Kč / 100 g
Do košíku
A0040064
Mandlové palačinky 250g, Šufan
Vyprodáno
149 Kč
Měrná cena:
59,60 Kč / 100 g
Detail
A0320033
Bio meruňky nesířené 300g, Bionebio
Skladem
(>5 ks)
169 Kč
Do košíku
A0040141
Bio kandovaná pomerančová kůra 100g, Rapunzel
Skladem
(5 ks)
65 Kč
Měrná cena:
65 Kč / 100 g
Do košíku
A0040041
Bio kandovaná citrónová kůra 100g, Rapunzel
Skladem
(3 ks)
65 Kč
Měrná cena:
65 Kč / 100 g
Do košíku
A0040040
Mouka ovesná bez lepku 300g, Natural Jihlava
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
13 Kč / 100 g
Do košíku
A0340051
Protein Granola s arašídovým máslem 280g, Natu
Skladem
(>5 ks)
169 Kč
Měrná cena:
60,36 Kč / 100 g
Do košíku
A0100085
Bio žampióny krájené ve slaném nálevu 280g, Dennree
Skladem
(3 ks)
85 Kč
Do košíku
A0280034
Bio slunečnicové semínko 400g, Bionebio
Skladem
(>5 ks)
69 Kč
Měrná cena:
17,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0050129
Mandlové máslo 100% 190g, Šufan
Skladem
(>5 ks)
169 Kč
Měrná cena:
88,95 Kč / 100 g
Do košíku
A0170006
Bio Miso pasta cizrnová 150g, Clearspring
Vyprodáno
119 Kč
Detail
A0370092
Pistáciové máslo 100% 1000g, Šufan
Skladem
(1 ks)
1 399 Kč
Měrná cena:
139,90 Kč / 100 g
Do košíku
A0170080
Mák mletý 200g, Semix
Vyprodáno
49 Kč
Detail
A0050036
Bio žitná celozrnná vřetena 400g, Probio
Skladem
(>5 ks)
49 Kč
Měrná cena:
12,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0310145
Bio cukr želírovací 500g, Biovegan
Skladem
(>5 ks)
105 Kč
Do košíku
A0150069
Bio bezlepkové Sedani rýže, kukuřice 250g, Byodo
Skladem
(5 ks)
89 Kč
Do košíku
A0190020
Bio bezlepkové Spirelli cizrna 250g, Byodo
Skladem
(2 ks)
119 Kč
Do košíku
A0190089
Raw Energy Mango & Cashew 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
29 Kč
Do košíku
A0010104
Shirataki s konjakem ve tvaru špaget 270g, Orient Gourmet
Skladem
(2 ks)
59 Kč
Do košíku
A0190092
Shirataki s konjakem nudle Wok style 270g, Orient Gourmet
Skladem
(2 ks)
59 Kč
Do košíku
A0190091
Slzovka obecná 500g, Natural Jihlava
Skladem
(>5 ks)
175 Kč
Měrná cena:
35 Kč / 100 g
Do košíku
A0310213
Arašídy solené s oregánem 200g, Šufan
Skladem
(2 ks)
99 Kč
Měrná cena:
49,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0050068
Bio Směs semínek k nakličování 120g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
80 Kč
Měrná cena:
66,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0210009
Protein 30% Cocoa & Coconut 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0010116
Bio krém sójový na vaření 7% tuku 200ml, The Bridge
Skladem
(2 ks)
35 Kč
Měrná cena:
17,50 Kč / 100 ml
Do košíku
A0250069
Bio křupavé müsli s malinami a kokosem 300g, Bionebio
Skladem
(3 ks)
79 Kč
Do košíku
A0100059
Bio Raw tyčinka Lifebar InChoco pomerančová 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
112,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010114
Ovesná alternativa šlehačky 400ml, Nature´s Charm
Skladem
(1 ks)
109 Kč
Do košíku
A0250092
Miso instantní polévka s hnědou rýží 4x15g, Clearspring
Vyprodáno
129 Kč
Detail
A0310144
Alternativa paštiky Patifu oceán 100g, Veto Eco
Skladem
(2 ks)
39 Kč
Do košíku
A0330017
Fruit Energy Cherry Gummies 35g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
29 Kč
Do košíku
A0220110
Fruit Energy Peach Gummies 35g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
29 Kč
Do košíku
A0220111
Panenská mořská sůl - jemně mletá 284g, Redmond
Skladem
(3 ks)
229 Kč
Do košíku
A0160144
Kondenzované kokosové mléko slazené erythritolem 320g, Nature´s Charm
Skladem
(>5 ks)
129 Kč
Do košíku
A0250088
Ovesná alternativa kondenzovaného mléka 320g, Nature´s Charm
Skladem
(1 ks)
109 Kč
Do košíku
A0250090
Ovesná alternativa zahuštěného mléka 360ml, Natures´s Charm
Skladem
(2 ks)
115 Kč
Do košíku
A0250089
Bio Umami 60g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
125 Kč
Měrná cena:
208,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0160238
Bio Chakalaka 65g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
100 Kč
Měrná cena:
153,85 Kč / 100 g
Do košíku
A0160237
Bio Rukola k nakličování 120g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
100 Kč
Měrná cena:
83,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0210006
Bio Řecké koření 35g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
95 Kč
Měrná cena:
271,43 Kč / 100 g
Do košíku
A0160236
Bio Harissa 70g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
105 Kč
Měrná cena:
150 Kč / 100 g
Do košíku
A0160235
Bio Mungo k nakličování 120g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
80 Kč
Měrná cena:
66,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0210007
Bio Hořčice k nakličování 120g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
80 Kč
Měrná cena:
66,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0210008
Lyofilizované meruňky 20g, Natu
Skladem
(4 ks)
69 Kč
Měrná cena:
345 Kč / 100 g
Do košíku
A0040109
Lyofilizované třešně 25g, Natu
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
356 Kč / 100 g
Do košíku
A0040086
Solčanka - zeleninové ochucovadlo s mořskou solí 200g
Skladem
(>5 ks)
49 Kč
Do košíku
A0160233
Bio datlové sladidlo 250g, Rapunzel
Skladem
(3 ks)
139 Kč
Měrná cena:
55,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0150035
Bio rajčatová omáčka Ratatouille 335ml, Rapunzel
Skladem
(5 ks)
129 Kč
Měrná cena:
38,51 Kč / 100 ml
Do košíku
A0070055
Bio kari omáčka jemná 330ml, Rapunzel
Skladem
(3 ks)
119 Kč
Měrná cena:
36,06 Kč / 100 ml
Do košíku
A0070056
Bio kaštanové pyré 325g, Roger Descours
Skladem
(>5 ks)
189 Kč
Měrná cena:
58,15 Kč / 100 g
Do košíku
A0170137
Sladidlo ze stévie kristalle 1:1 200g, Natusweet
Skladem
(3 ks)
179 Kč
Do košíku
A0150102
Nuts Cream Dark Chocolate & Cocoa Beans 300g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
115 Kč
Měrná cena:
38,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0170136
Ořechiano 220g, Šufan
Skladem
(2 ks)
179 Kč
Měrná cena:
81,36 Kč / 100 g
Do košíku
A0160229
Bio Raw tyčinka Lifebar InChoco švestková 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
112,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010115
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack s kešu a kousky čokolády 40g, Lifefood
Skladem
(4 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010118
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack s lískovými oříšky a čokoládou 40g, Lifefood
Skladem
(4 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010119
Bio tyčinka Lifebar Oat Snack citronový 40g, Lifefood
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0010120
Lyo smoothie mix 75g, Natu
Skladem
(2 ks)
199 Kč
Měrná cena:
265,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0040139
Sladěnka ječmenná 310g, Natural Jihlava
Vyprodáno
69 Kč
Měrná cena:
22,26 Kč / 100 g
Detail
A0150100
Bio ovoce - želé s ovocnou příchutí 100g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 100 g
Do košíku
A0220107
Lískový ořech s mléčnou čokoládou 330g, Šufan
Skladem
(3 ks)
299 Kč
Měrná cena:
90,61 Kč / 100 g
Do košíku
A0170135
Lískový ořech s mléčnou čokoládou 190g, Šufan
Skladem
(>5 ks)
199 Kč
Měrná cena:
104,74 Kč / 100 g
Do košíku
A0170134
Lyofilizovaný banán plátky 45g, Natu
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
197,78 Kč / 100 g
Do košíku
A0040137
Strouhanka Panko 200g, Extrudo
Skladem
(>5 ks)
65 Kč
Do košíku
A0320038
Bio medvídci s pektinem 100g, Natural Jihlava
Skladem
(4 ks)
55 Kč
Měrná cena:
55 Kč / 100 g
Do košíku
A0220106
Bio ječmen nahý 500g, Probio
Skladem
(3 ks)
35 Kč
Do košíku
A0310082
Bio müsli křupavé - granola fermentovaná jahodová 50g, Probio
Skladem
(2 ks)
35 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 100 g
Do košíku
A0050138
Bio bezlepková mouka z heirloom odrůdy zelených banánů 450g, Ceylon Kokonati
Skladem
(3 ks)
239 Kč
Do košíku
A0320037
Granola malinová 440g, Šufan
Skladem
(3 ks)
299 Kč
Měrná cena:
67,95 Kč / 100 g
Do košíku
A0050131
Ovládací prvky výpisu
Načíst 120 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 10.
1
3
10
1090
položek celkem
Nahoru