Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 702 102 833
info@go-fresh.cz
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Výhody nákupu u GoFresh
Zásady cookies EU
Reklamace
Doprava
Platba
Kontakty
Blog
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Ledové čaje 🍹💦
Čerstvé a chlazené
Pečivo a chléb
Tortilly a pita chléb
,
Čerstvý chléb
,
Sladké pečivo
,
Vícezrnný chléb
Ovoce a zelenina
Citrusy
,
Kořenová zelenina
,
Houby
,
Výhonky, klíčky
,
Saláty, listová zelenina
Mražené potraviny
Zmrzliny
,
Mražená zelenina
,
Mražené ovoce
,
Ryby a mořské plody
Chlazené potraviny
Mléčné výrobky
,
Fermentované výrobky
,
Chlazené nápoje
,
Rostlinné výrobky
,
Maso a masné výrobky
,
Vejce
Trvanlivé potraviny
Semínka k nakličování
Semínka
Kakaové boby
Lyofilizované ovoce
Sušené ovoce
Sušené houby
Ořechy a ovoce v čokoládě
Ochucené ořechy a ovoce
Ořechové krémy a pasty
Ořechy
Koření a ochucovadla
Kořenící směsi
,
Tekutá koření a pasty
,
Jednodruhové koření
,
Bujóny
,
Mořské řasy
,
Sůl
Zdravé mlsání
Čokoláda a čokoládové tyčinky
,
Bonbóny, lízátka, žvýkačky
,
Chipsy, křupky, krekry, slané křupání
,
Sušenky a piškoty
,
Proteinové tyčinky
,
Ovocné tyčinky a trubičky
,
Rostlinné dezerty
Pečení a přísady na vaření
Mouky, krupice a strouhanky
,
Chlebové směsi a směsi na pečení
,
Cukr, sladidla a sladké sirupy
,
Pudingy a želatiny
,
Zdobení, polevy, extrakty
,
Rostlinné smetany
,
Rostlinná náhrada vajec
,
Sušené mléko
,
Zahušťovadla, jíšky a škroby
,
Kakao a karob
,
Kypřící prášky, droždí a jedlá soda
Rýže a luštěniny
Luštěniny
,
Rýže
Konzervované potraviny
Kokosové mléko a smetana
,
Sterilizovaná zelenina
,
Ovocné kompoty a pyré
,
Protlaky a zeleninové pyré
,
Olivy
,
Luštěniny a obiloviny
,
Ryby a mořské plody
Dresingy, pesta a omáčky
Majonézy
,
Kečupy
,
Worchesterové a sójové omáčky
,
Hořčice
,
Chutney a ovocné omáčky
,
Rajčatové a paprikové omáčky
,
Pesta
,
Salsy
Octy, oleje, ghí, tuky
Ghí a máslo
,
Sezamový olej
,
Kokosový olej
,
Slunečnicový olej
,
Olivový olej
,
Ostatní oleje
,
Ocet
Hotové pokrmy
Těstoviny, nudle a gnocchi
Granola, müsli, kaše
Granola a müsli
,
Kaše
,
Corn flakes
Paštiky a pomazánky
Instantní pokrmy
Obiloviny
Sušené potraviny
Džemy, medy a ovocné pomazánky
Medy
Tofu, tempeh a sojové kousky
Trvanlivé mléko a smetany
Vitamíny a doplňky stravy
Sportovní výživa
Proteiny
,
Kolageny
,
Aminokyseliny
Superpotraviny
Zelené potraviny
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Doplňky stravy
Prospěšné tuky
Probiotika a prebiotika
Medicinální a vitální houby
Bylinné kapky, tinktury, čaje
Jedlé a MCT oleje
Nápoje a čaje
Čaje a bylinné směsi
Bylinné směsi
,
Ovocné směsi
,
Jednodruhové čaje
,
Bílé, zelené a černé čaje
,
Zázvor, rooibos, kurkuma
,
Dětské čaje
,
Speciální čaje
,
Ajurvédské čaje
,
Instantní čaje
,
Čaje sypané
,
Čaje porcované
,
Dárkové a poznávací sady
Matcha tea
Ledové čaje
Rostlinné nápoje
Limonády
Voda
Džusy, šťávy a mošty
Šťávy
,
Mošty
,
Džusy
Sirupy
Shoty a energetické nápoje
Kávy, kávoviny a latte
Kokosová voda
Kakao a instantní nápoje
Kombucha
Nealkoholické pivo
Pro děti
Dětské nápoje
Dětské čaje a kakao
Doplňky stravy pro děti
Dětské proteiny
,
Dětské vitamíny a probiotika
Sladkosti a čokolády
Křupky, piškoty a sušenky
Dětská výživa
Kapsičky
,
Dětské příkrmy
Kaše pro děti
Dětské omáčky
Těstoviny pro děti
Víno a šumivá vína
Víno růžové
Víno červené
Víno bílé
Víno šumivé
Víno oranžové
Ekodrogerie a kosmetika
Domácnost
Aromaterapie
,
Knihy a časopisy
,
Nádobí
,
Ubrousky a pytlíky
,
Úklidové pomůcky
,
Síťovky a další tašky
,
Brýle blokující modré světlo
Přírodní kosmetika
Péče o ruce
,
Péče o rty
,
Péče o tělo
,
Péče o pleť
,
Péče o vlasy
,
Péče pro děti
,
Péče o zuby
Ekodrogerie
Hygienické potřeby
,
Prací prostředky
,
Čisticí prostředky
,
Mytí nádobí
,
Repelenty
,
Vůně a osvěžovače vzduchu
Moje objednávka
Kontakty
Přihlášení
Více
Domů
/
Trvanlivé potraviny
Trvanlivé potraviny
, Strana 4
Nejprodávanější
Bio trvanlivé alpské mléko plnotučné 3,5% bez laktózy 1L, BGL
Skladem
(>5 ks)
A0350079
69 Kč
Ořechová jahoda 190g, Šufan
Skladem
(2 ks)
A0170123
189 Kč
Pistácie loupané 200g, Natu
Skladem
(>5 ks)
A0050135
315 Kč
Bio mléčná čokoláda zimní 100g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130029
89 Kč
Bio hořká čokoláda 55% s mandlemi a karamelem 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130030
89 Kč
Bio čokoládová tyčinka mléčná creme brulée 40g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130163
39 Kč
Bio hořká čokoláda 80% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130028
139 Kč
Bio hořká čokoláda 60% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130015
129 Kč
Bio mandle loupané plátky 100g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
A0050053
79 Kč
Bio kokosové mléko 22% tuku 200ml, Wild&Coco
Vyprodáno
A0250085
49 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
1090
položek celkem
Výpis produktů
Granola ořechová 350g, Šufan
Skladem
(5 ks)
239 Kč
Měrná cena:
68,29 Kč / 100 g
Do košíku
A0050127
Granola jahodová 350g, Šufan
Skladem
(1 ks)
239 Kč
Měrná cena:
68,29 Kč / 100 g
Do košíku
A0050132
Granola čokoládová 350g, Šufan
Skladem
(2 ks)
239 Kč
Měrná cena:
68,29 Kč / 100 g
Do košíku
A0050133
Strawberry Quinoa Coconut Granola 220g, Wild&Coco
Skladem
(5 ks)
249 Kč
Měrná cena:
113,18 Kč / 100 g
Do košíku
A0180100
Pistácie loupané 100g, Natu
Skladem
(>5 ks)
165 Kč
Měrná cena:
165 Kč / 100 g
Do košíku
A0050130
Čokoláda mléčná se stévií bez cukru 100g, Solé
Skladem
(>5 ks)
95 Kč
Měrná cena:
95 Kč / 100 g
Do košíku
A0130215
Těstoviny rýžové nudle 3mm bezlepkové 240g, Lucka
Skladem
(2 ks)
55 Kč
Do košíku
A0310245
Rýžové těstoviny penne bez lepku 300g, Natural Jihlava
Vyprodáno
55 Kč
Měrná cena:
18,33 Kč / 100 g
Detail
A0190095
Bio kukuřičný škrob 200g, Amylon
Skladem
(1 ks)
69 Kč
Měrná cena:
34,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0340053
Bio müsli křupavé - granola fermentovaná čokoládová s kokosem 50g, Probio
Skladem
(4 ks)
35 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 100 g
Do košíku
A0050137
Bio agar prášek 10g, Amylon
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
450 Kč / 100 g
Do košíku
A0340054
Protein 30% Vanilla & Crispies 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0010111
Protein 30% Peanut & Chocolate 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0010112
Protein 30% Salty Caramel 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0010113
Raw Energy Maracuja & Coconut 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
29 Kč
Do košíku
A0010109
Raw Energy Banana & Coconut 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
29 Kč
Do košíku
A0010108
Bio Oat Energy Banana & Coconut 65g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
25 Kč
Do košíku
A0100117
Bio Oat Energy Apple & Cinnamon 65g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
25 Kč
Do košíku
A0100116
Bio Oat Energy Coconut & Cocoa 65g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
25 Kč
Do košíku
A0100115
Bio citronový cukr 20g, Amylon
Skladem
(>5 ks)
12 Kč
Měrná cena:
60 Kč / 100 g
Do košíku
A0340055
Bio Zdobení na zeleninu 45g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
100 Kč
Měrná cena:
222,22 Kč / 100 g
Do košíku
A0160221
Nuts Cream Salty Caramel 300g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Měrná cena:
36,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0170133
Bramborové gnocchi bezlepkové 500g, La Bontá Italiana
Skladem
(4 ks)
89 Kč
Do košíku
A0310230
Cereální kaše Nomina semínková 300g, Nominal
Skladem
(3 ks)
75 Kč
Měrná cena:
25 Kč / 100 g
Do košíku
A0100114
Bio Petržel 15g, Sonenntor
Skladem
(5 ks)
70 Kč
Do košíku
A0160218
Cereální kaše Nomina špaldová 300g, Nominal
Skladem
(4 ks)
69 Kč
Měrná cena:
23 Kč / 100 g
Do košíku
A0100113
Cereální kaše Nomík 300g, Nominal
Skladem
(5 ks)
59 Kč
Měrná cena:
19,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0100110
Cereální kaše Nomina ovesná 300g, Nominal
Skladem
(>5 ks)
55 Kč
Měrná cena:
18,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0100112
Cereální kaše Nomina vícezrnná 300g, Nominal
Skladem
(3 ks)
55 Kč
Měrná cena:
18,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0100111
Fruit Energy Black Currant Gummies 35g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0220105
Bio Raw Energy Black Currant & Coconut 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0010103
Raw Protein Banana 50g, Bombus
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0010106
Raw Energy Salty Caramel & Peaunts 50g, Bombus
Skladem
(2 ks)
29 Kč
Do košíku
A0010102
Fruit Energy Mango Gummies 35g, Bombus
Vyprodáno
29 Kč
Detail
A0220104
Fruit Energy Strawberry Gummies 35g, Bombus
Skladem
(2 ks)
29 Kč
Do košíku
A0220103
Bio olej z černého kmínu 100ml, Bio Planete
Skladem
(5 ks)
299 Kč
Měrná cena:
299 Kč / 100 ml
Do košíku
A0200202
Pekanové máslo 100% 300g, Šufan
Skladem
(3 ks)
349 Kč
Měrná cena:
116,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0170131
Bio koncentrovaná kokosová amino omáčka - glazé 250ml, Ceylon Kokonati
Vyprodáno
279 Kč
Detail
A0300091
Bio coconut amino omáčka 250ml, Ceylon Kokonati
Vyprodáno
255 Kč
Detail
A0300079
Pekanové máslo 100% 190g, Šufan
Skladem
(3 ks)
239 Kč
Měrná cena:
125,79 Kč / 100 g
Do košíku
A0170130
Bio bezlepková mouka z heirloom odrůdy ovoce jackfruit 500g, Ceylon Kokonati
Vyprodáno
255 Kč
Detail
A0320035
Mořská přírodní sůl vločková 90g, Escamas del Mediterráneo
Vyprodáno
199 Kč
Detail
A0160198
Bio Štěstí - směs květů a koření 35g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
115 Kč
Měrná cena:
328,57 Kč / 100 g
Do košíku
A0160197
Bio tahini z černého sezamu 170g, Clearspring
Skladem
(2 ks)
99 Kč
Do košíku
A0170132
Bio Koření na jídla z jednoho hrnce 50g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
95 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Do košíku
A0160214
Bio Chilli con Carne dona Rodrigueze 40g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
105 Kč
Měrná cena:
262,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160206
Bio Frankyho koření na barbecue 35g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
100 Kč
Měrná cena:
285,71 Kč / 100 g
Do košíku
A0160211
Bio Lajošovo gulášové koření 50g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
100 Kč
Měrná cena:
200 Kč / 100 g
Do košíku
A0160212
Bio Bylinkové koření na pomazánky 50g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
100 Kč
Měrná cena:
200 Kč / 100 g
Do košíku
A0160217
Bio Koření na pečení tetičky Aničky 60g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
95 Kč
Měrná cena:
158,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0160210
Bio Beze zbytku 50g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
100 Kč
Měrná cena:
200 Kč / 100 g
Do košíku
A0160207
Bio Charlieho koření do kaše 70g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
105 Kč
Měrná cena:
150 Kč / 100 g
Do košíku
A0160215
Bio hořčice dijonská 125ml, Byodo
Vyprodáno
89 Kč
Detail
A0300088
Bio Chilli mleté 40g, Sonnentor
Skladem
(1 ks)
85 Kč
Měrná cena:
212,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160202
Lyo smoothie mix 20g, Natu
Skladem
(3 ks)
69 Kč
Měrná cena:
345 Kč / 100 g
Do košíku
A0040134
Bio Grilovací sůl s kořením 100g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
70 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 100 g
Do košíku
A0160205
Strouhanka jáhlová 200g, Natural Jihlava
Skladem
(1 ks)
25 Kč
Měrná cena:
12,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0320034
MorgenStund jáhelno-pohanková kaše s ovocem a semínky 2Kg, Jentschura
Skladem
(1 ks)
940 Kč
Měrná cena:
47 Kč / 100 g
Do košíku
A3050022
MorgenStund jáhelno-pohanková kaše s ovocem a semínky 1Kg, Jentschura
Skladem
(4 ks)
520 Kč
Měrná cena:
52 Kč / 100 g
Do košíku
A3050008
MorgenStund jáhelno-pohanková kaše s ovocem a semínky 500g, Jentschura
Skladem
(1 ks)
290 Kč
Měrná cena:
58 Kč / 100 g
Do košíku
A3050007
Vanilkový extrakt 10ml, Grešík
Skladem
(>5 ks)
79 Kč
Do košíku
A3030001
Bio tyčinky celozrnné špaldové s mákem 80g, Probio
Skladem
(2 ks)
59 Kč
Měrná cena:
73,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0910199
Bio tyčinky celozrnné s mořskou solí 100g, Probio
Skladem
(4 ks)
69 Kč
Měrná cena:
69 Kč / 100 g
Do košíku
A0910127
Bio Želé medvídci Štěstí se zázvorem 100g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 100 g
Do košíku
A0699999
Bio konopné semínko loupané 150g, Zelená Země
Skladem
(>5 ks)
119 Kč
Měrná cena:
79,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0530006
Bio konopné semínko loupané 500g, Zelená Země
Skladem
(>5 ks)
329 Kč
Měrná cena:
65,80 Kč / 100 g
Do košíku
A0530005
Bio sušené hovězí plátky 50g, Bio Babiny
Vyprodáno
150 Kč
Detail
A0480043
Bio sušené hovězí plátky s česnekem 50g, Bio Babiny
Vyprodáno
150 Kč
Detail
A0480041
Vanilkový lusk, Grešík
Skladem
(5 ks)
110 Kč
Do košíku
A0450034
Bio Hřiby řezané 25g, Sonnentor
Skladem
(1 ks)
135 Kč
Měrná cena:
540 Kč / 100 g
Do košíku
A0440002
Bio rýžový papír 110g, Amaizin
Vyprodáno
65 Kč
Detail
A0400020
Bio hedvábné tofu 300g, Clearspring
Skladem
(5 ks)
79 Kč
Do košíku
A0380028
Bio Miso z hnědé rýže 200g, Natural Jihlava
Vyprodáno
109 Kč
Měrná cena:
54,50 Kč / 100 g
Detail
A0370091
Bio Miso rýžové 200g, Natural Jihlava
Skladem
(3 ks)
119 Kč
Měrná cena:
59,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0370090
Bio Miso s nižším obsahem soli 200g, Natural Jihlava
Skladem
(2 ks)
105 Kč
Měrná cena:
52,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0370089
Miso bílé sladké 200g, Natural Jihlava
Skladem
(3 ks)
75 Kč
Měrná cena:
37,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0370014
Bio Miso Mugi ječné 200g, Natural Jihlava
Skladem
(1 ks)
105 Kč
Měrná cena:
52,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0370012
Bio zelí kysané 500g, Seeburger
Vyprodáno
55 Kč
Detail
A0360179
Bio trvanlivé alpské mléko polotučné 1,5% 1L, BGL
Skladem
(4 ks)
69 Kč
Měrná cena:
6,90 Kč / 100 ml
Do košíku
A0350080
Bio banánová mouka 500g, Natu
Vyprodáno
269 Kč
Měrná cena:
53,80 Kč / 100 g
Detail
A0340048
Bio kypřící prášek do pečiva bezlepkový 12g, Amylon
Skladem
(>5 ks)
10 Kč
Měrná cena:
83,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0340043
Bio Kuzu škrob kousky 100g, Natural Jihlava
Skladem
(3 ks)
199 Kč
Měrná cena:
199 Kč / 100 g
Do košíku
A0340042
Kuzu škrob kousky 100g, Muso
Skladem
(2 ks)
199 Kč
Do košíku
A0340041
Bio sušené aktivní droždí 9g, Natural Jihlava
Skladem
(>5 ks)
25 Kč
Měrná cena:
277,78 Kč / 100 g
Do košíku
A0340040
Tapioková mouka 500g, Natural Jihlava
Vyprodáno
69 Kč
Měrná cena:
13,80 Kč / 100 g
Detail
A0340038
Bio pohanková mouka hladká 1Kg, BIOHARMONIE
Skladem
(>5 ks)
139 Kč
Měrná cena:
13,90 Kč / 100 g
Do košíku
A0340036
Bio Raw kokosová mouka 300g, Wild&Coco
Skladem
(1 ks)
79 Kč
Měrná cena:
26,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0340035
Bio lněná mouka 250g, Rapunzel
Skladem
(>5 ks)
79 Kč
Měrná cena:
31,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0340032
Citrusový pektin 70g, Grešík
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Do košíku
A0340031
Bio bezlepková směs na moučníky 500g, Probio
Skladem
(4 ks)
89 Kč
Měrná cena:
17,80 Kč / 100 g
Do košíku
A0340029
Bio bezlepková směs na pečení 500g, Probio
Skladem
(>5 ks)
79 Kč
Měrná cena:
15,80 Kč / 100 g
Do košíku
A0340028
Jedlá soda potravinářská 250g, Bionebio
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0340025
Bio Raw kokosová mouka bez lepku 500g, Sense Coco
Skladem
(4 ks)
99 Kč
Do košíku
A0340023
Bio mandlová mouka 200g, Ecoato
Skladem
(4 ks)
149 Kč
Do košíku
A0340021
Bio kypřící prášek z vinného kamene 150g, Bionebio
Skladem
(>5 ks)
59 Kč
Do košíku
A0340020
Bio žitný kvásek 30g, Natural Jihlava
Skladem
(3 ks)
15 Kč
Měrná cena:
50 Kč / 100 g
Do košíku
A0340019
Agar - Agar prášek 10g, Natural Jihlava
Skladem
(>5 ks)
20 Kč
Měrná cena:
200 Kč / 100 g
Do košíku
A0340018
Tapiokové perly 250g, Natural Jihlava
Skladem
(5 ks)
49 Kč
Měrná cena:
19,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0340017
Pohanková mouka 500g, Šmajstrla
Skladem
(>5 ks)
85 Kč
Do košíku
A0340015
Mouka amaranthová hladká 300g, Natural Jihlava
Skladem
(2 ks)
75 Kč
Měrná cena:
25 Kč / 100 g
Do košíku
A0340011
Kuzu škrob prášek 100g, Muso
Skladem
(1 ks)
199 Kč
Do košíku
A0340007
Bio kypřící prášek do perníku bezlepkový 18g, Amylon
Skladem
(>5 ks)
20 Kč
Měrná cena:
111,11 Kč / 100 g
Do košíku
A0340005
Bio pudink meruňkový bez lepku 40g, Amylon
Skladem
(>5 ks)
30 Kč
Měrná cena:
75 Kč / 100 g
Do košíku
A0340004
Bio pudink čokoládový bez lepku 40g, Amylon
Skladem
(>5 ks)
25 Kč
Měrná cena:
62,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0340003
Bio pudink jahodový bez lepku 40g, Amylon
Skladem
(4 ks)
30 Kč
Měrná cena:
75 Kč / 100 g
Do košíku
A0340002
Bio pudink vanilkový bez lepku 40g, Amylon
Skladem
(>5 ks)
29 Kč
Měrná cena:
72,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0340001
Alternativa paštiky Patifu gourmet 100g, Veto Eco
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0330018
Alternativa paštiky Patifu hokkaido 100g, Veto Eco
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0330008
Alternativa paštiky Patifu orient 100g, Veto Eco
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0330007
Alternativa paštiky Patifu rajče a olivy 100g, Veto Eco
Skladem
(3 ks)
39 Kč
Do košíku
A0330006
Alternativa paštiky Patifu bazalka a česnek 100g, Veto Eco
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0330005
Alternativa paštiky Patifu toskánská 100g, Veto Eco
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0330004
Alternativa paštiky Patifu s hlívou 100g, Veto Eco
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0330003
Alternativa paštiky Patifu delikates 100g, Veto Eco
Skladem
(4 ks)
39 Kč
Do košíku
A0330002
Alternativa paštiky Patifu s bylinkami 100g, Veto Eco
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Do košíku
A0330001
Guarová guma - zahušťovadlo 100g, Natural Jihlava
Skladem
(3 ks)
45 Kč
Měrná cena:
45 Kč / 100 g
Do košíku
A0320031
Xantanová guma - zahušťovadlo 100g, Natural Jihlava
Skladem
(3 ks)
85 Kč
Měrná cena:
85 Kč / 100 g
Do košíku
A0320030
Bio rýžová mouka celozrnná 450g, Probio
Skladem
(>5 ks)
65 Kč
Měrná cena:
14,44 Kč / 100 g
Do košíku
A0320027
Bio vločky jáhlové 250g, Country Life
Vyprodáno
45 Kč
Měrná cena:
18 Kč / 100 g
Detail
A0320026
Pohanková mouka celozrnná 500g, Šmajstrla
Skladem
(5 ks)
49 Kč
Do košíku
A0320025
Ovládací prvky výpisu
Načíst 120 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 10.
1
4
10
1090
položek celkem
Nahoru