Bio Sour Cherry Symbiotic Cocofir 250ml, Wild&Coco

Kód: A0380117
Osobní odběr Pouze Praha Kurýr Go-Fresh
Neohodnoceno
Značka: Wild&Coco
109 Kč
Skladem (5 ks)
Bio raw fermentovaný kefír s probiotickými kulturami

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fermentovaný alternativa kefíru z mladého kokosu, s vysokou koncentrací přátelských bakterií s přídavkem bio višní. Osvěžující, nakyslý a energizující. Cocofir je středně kyselý, příjemně voní a skvěle chutná. Višně jsou díky vysokému obsahu polyfenolů, vitamínu C a dalších vitamínů i tělu prospěšných látek ideálním dochucovadlem tohoto Cocofiru. Višně mu dodají jemnost a hravost, aniž by mu ubraly na účinnosti.

Višně obsahují zejména ve své slupce velký podíl antioxidantů, tzv. polyfenolů. Ty představují "superfood" pro přátelské střevní bakterie. Střevním bakteriím se na polyfenolech skvěle daří a vytvářejí přesně ty látky, které podpoří Vaši blaženost a postarají se o zdraví Vašeho mikrobiomu.

Složení:

Mladý kokos rozemletý* 44,6 % (dužina z mladého kokosu* 67 %, panenská kokosová voda* 33 %), filtrovaná pitná voda, višně* 17,4 %, směs esenciálních olejů*, směs bakteriálních kmenů Superhuman1, další bakteriální kmeny2. *V bio kvalitě.

V Cocofiru najdete stovky miliard těchto přátelských bakterií:

1 – směs bakteriálních kmenů Superhuman:

Lactobacillus rhamnosus, L. plantarum, L. casei ssp. casei, L. paracasei, L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivarius a, L. salivarius b, Lactococcus lactis ssp. lactis, Bifidobacterium longum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B. bifidum, B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L. brevis, L. fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici, Pediococcus acidilactici, P. pentosaceus, Streptococcus thermophilus, prebiotická vláknina.

2 – další bakteriální kmeny:

Streptococcus thermophilus, L. bulgaricus, Bifidobacterium lactis HN019, L. acidophilus NCFML. bulgaricus LB44.

Žádná z použitých surovin nebyla nijak tepelně ani tlakem upravená, stejně jako tomu je u Natural Symbiotic Cocoguardu. Višňový Cocofir kombinuje přirozeně se vyskytující enzymy a antioxidanty z mladého kokosu a višně s 28 přidanými bakteriálními kmeny. Tyto kmeny jsou převážně ze sady Superhuman, čili přirozeně lidské kmeny bakterií, které rády osidlují naše střeva a mohou pak mít pozitivní účinky na mnoho oblastí našeho života.

Výživové hodnoty na 100 g: Energie 178,8 kJ /42,7 kcalTuky 2,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,2 gSacharidy 3,7 g, z toho cukry 1,7 gVláknina 1,9 gBílkoviny 1,2 gSůl 0,1 g

Objem: 250 ml

Skladuje se při teplotě od 1 do 5 °C. Trvanlivost je minimálně 10 dní od data dodání. Kefír doporučujeme spotřebovat do hodiny po otevření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlazené potraviny
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: