Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 702 102 833
info@go-fresh.cz
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Výhody nákupu u GoFresh
Zásady cookies EU
Reklamace
Doprava
Platba
Kontakty
Blog
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Ledové čaje 🍹💦
Čerstvé a chlazené
Pečivo a chléb
Tortilly a pita chléb
,
Čerstvý chléb
,
Sladké pečivo
,
Vícezrnný chléb
Ovoce a zelenina
Citrusy
,
Kořenová zelenina
,
Houby
,
Výhonky, klíčky
,
Saláty, listová zelenina
Mražené potraviny
Zmrzliny
,
Mražená zelenina
,
Mražené ovoce
,
Ryby a mořské plody
Chlazené potraviny
Mléčné výrobky
,
Fermentované výrobky
,
Chlazené nápoje
,
Rostlinné výrobky
,
Maso a masné výrobky
,
Vejce
Trvanlivé potraviny
Semínka k nakličování
Semínka
Kakaové boby
Lyofilizované ovoce
Sušené ovoce
Sušené houby
Ořechy a ovoce v čokoládě
Ochucené ořechy a ovoce
Ořechové krémy a pasty
Ořechy
Koření a ochucovadla
Kořenící směsi
,
Tekutá koření a pasty
,
Jednodruhové koření
,
Bujóny
,
Mořské řasy
,
Sůl
Zdravé mlsání
Čokoláda a čokoládové tyčinky
,
Bonbóny, lízátka, žvýkačky
,
Chipsy, křupky, krekry, slané křupání
,
Sušenky a piškoty
,
Proteinové tyčinky
,
Ovocné tyčinky a trubičky
,
Rostlinné dezerty
Pečení a přísady na vaření
Mouky, krupice a strouhanky
,
Chlebové směsi a směsi na pečení
,
Cukr, sladidla a sladké sirupy
,
Pudingy a želatiny
,
Zdobení, polevy, extrakty
,
Rostlinné smetany
,
Rostlinná náhrada vajec
,
Sušené mléko
,
Zahušťovadla, jíšky a škroby
,
Kakao a karob
,
Kypřící prášky, droždí a jedlá soda
Rýže a luštěniny
Luštěniny
,
Rýže
Konzervované potraviny
Kokosové mléko a smetana
,
Sterilizovaná zelenina
,
Ovocné kompoty a pyré
,
Protlaky a zeleninové pyré
,
Olivy
,
Luštěniny a obiloviny
,
Ryby a mořské plody
Dresingy, pesta a omáčky
Majonézy
,
Kečupy
,
Worchesterové a sójové omáčky
,
Hořčice
,
Chutney a ovocné omáčky
,
Rajčatové a paprikové omáčky
,
Pesta
,
Salsy
Octy, oleje, ghí, tuky
Ghí a máslo
,
Sezamový olej
,
Kokosový olej
,
Slunečnicový olej
,
Olivový olej
,
Ostatní oleje
,
Ocet
Hotové pokrmy
Těstoviny, nudle a gnocchi
Granola, müsli, kaše
Granola a müsli
,
Kaše
,
Corn flakes
Paštiky a pomazánky
Instantní pokrmy
Obiloviny
Sušené potraviny
Džemy, medy a ovocné pomazánky
Medy
Tofu, tempeh a sojové kousky
Trvanlivé mléko a smetany
Vitamíny a doplňky stravy
Sportovní výživa
Proteiny
,
Kolageny
,
Aminokyseliny
Superpotraviny
Zelené potraviny
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Doplňky stravy
Prospěšné tuky
Probiotika a prebiotika
Medicinální a vitální houby
Bylinné kapky, tinktury, čaje
Jedlé a MCT oleje
Nápoje a čaje
Čaje a bylinné směsi
Bylinné směsi
,
Ovocné směsi
,
Jednodruhové čaje
,
Bílé, zelené a černé čaje
,
Zázvor, rooibos, kurkuma
,
Dětské čaje
,
Speciální čaje
,
Ajurvédské čaje
,
Instantní čaje
,
Čaje sypané
,
Čaje porcované
,
Dárkové a poznávací sady
Matcha tea
Ledové čaje
Rostlinné nápoje
Limonády
Voda
Džusy, šťávy a mošty
Šťávy
,
Mošty
,
Džusy
Sirupy
Shoty a energetické nápoje
Kávy, kávoviny a latte
Kokosová voda
Kakao a instantní nápoje
Kombucha
Nealkoholické pivo
Pro děti
Dětské nápoje
Dětské čaje a kakao
Doplňky stravy pro děti
Dětské proteiny
,
Dětské vitamíny a probiotika
Sladkosti a čokolády
Křupky, piškoty a sušenky
Dětská výživa
Kapsičky
,
Dětské příkrmy
Kaše pro děti
Dětské omáčky
Těstoviny pro děti
Víno a šumivá vína
Víno růžové
Víno červené
Víno bílé
Víno šumivé
Víno oranžové
Ekodrogerie a kosmetika
Domácnost
Aromaterapie
,
Knihy a časopisy
,
Nádobí
,
Ubrousky a pytlíky
,
Úklidové pomůcky
,
Síťovky a další tašky
,
Brýle blokující modré světlo
Přírodní kosmetika
Péče o ruce
,
Péče o rty
,
Péče o tělo
,
Péče o pleť
,
Péče o vlasy
,
Péče pro děti
,
Péče o zuby
Ekodrogerie
Hygienické potřeby
,
Prací prostředky
,
Čisticí prostředky
,
Mytí nádobí
,
Repelenty
,
Vůně a osvěžovače vzduchu
Moje objednávka
Kontakty
Přihlášení
Více
Domů
/
Trvanlivé potraviny
Trvanlivé potraviny
, Strana 7
Nejprodávanější
Bio trvanlivé alpské mléko plnotučné 3,5% bez laktózy 1L, BGL
Skladem
(>5 ks)
A0350079
69 Kč
Ořechová jahoda 190g, Šufan
Skladem
(2 ks)
A0170123
189 Kč
Pistácie loupané 200g, Natu
Skladem
(>5 ks)
A0050135
315 Kč
Bio mléčná čokoláda zimní 100g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130029
89 Kč
Bio hořká čokoláda 55% s mandlemi a karamelem 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130030
89 Kč
Bio čokoládová tyčinka mléčná creme brulée 40g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130163
39 Kč
Bio hořká čokoláda 80% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130028
139 Kč
Bio hořká čokoláda 60% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130015
129 Kč
Bio mandle loupané plátky 100g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
A0050053
79 Kč
Bio kokosové mléko 22% tuku 200ml, Wild&Coco
Vyprodáno
A0250085
49 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
1090
položek celkem
Výpis produktů
Crunchy Granola Coconut & Cacao 250g, Wild&Coco
Skladem
(2 ks)
249 Kč
Měrná cena:
99,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0180099
Bio opékané mořské řasy 5g, Sense Coco
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0180027
Bio čirokové křupky nesolené 100g, Probio
Skladem
(1 ks)
59 Kč
Měrná cena:
59 Kč / 100 g
Do košíku
A0180024
Bio žitné crackers 90g, Koláčkova pekárna
Vyprodáno
55 Kč
Detail
A0180021
Bio kokosové chipsy mandlový protein 40g, Sense Coco
Skladem
(>5 ks)
49 Kč
Do košíku
A0180011
Bio kokosové chipsy slaný javor 40g, Sense Coco
Skladem
(>5 ks)
49 Kč
Do košíku
A0180010
Bio kokosové chipsy malinové 40g, Sense Coco
Skladem
(>5 ks)
49 Kč
Do košíku
A0180009
Bio kuličky do polévky 130g, Bionebio
Skladem
(>5 ks)
59 Kč
Do košíku
A0180008
Bio kokosové chipsy perníkové 60g, Sense Coco
Skladem
(>5 ks)
59 Kč
Do košíku
A0180006
Bio kokosové chipsy s javorovým sirupem 40g, Sense Coco
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Do košíku
A0180005
Bio kokosové chipsy s mořskou solí 40g, Sense Coco
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Do košíku
A0180004
Espresso máslo 330g, Šufan
Skladem
(3 ks)
219 Kč
Měrná cena:
66,36 Kč / 100 g
Do košíku
A0170126
Máslo z loupaných mandlí 100% 190g, Šufan
Skladem
(4 ks)
179 Kč
Měrná cena:
94,21 Kč / 100 g
Do košíku
A0170125
Máslo z loupaných mandlí 100% 330g, Šufan
Skladem
(4 ks)
259 Kč
Měrná cena:
78,48 Kč / 100 g
Do košíku
A0170122
Pistáciové máslo 100% 190g, Šufan
Skladem
(2 ks)
349 Kč
Měrná cena:
183,68 Kč / 100 g
Do košíku
A0170120
Bio tahini 100% sezamová pasta 500g, Rapunzel
Skladem
(>5 ks)
219 Kč
Měrná cena:
43,80 Kč / 100 g
Do košíku
A0170113
Bio tahini 100% sezamová pasta 250g, Rapunzel
Skladem
(2 ks)
125 Kč
Měrná cena:
50 Kč / 100 g
Do košíku
A0170112
Bio bílé tahini 100% sezamová pasta 250g, Rapunzel
Skladem
(1 ks)
129 Kč
Měrná cena:
51,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0170111
Tahini 330g, Šufan
Skladem
(2 ks)
159 Kč
Měrná cena:
48,18 Kč / 100 g
Do košíku
A0170099
Pistáciové máslo 100% 330g, Šufan
Skladem
(4 ks)
499 Kč
Měrná cena:
151,21 Kč / 100 g
Do košíku
A0170079
Arašídy s tmavou čokoládou 330g, Šufan
Skladem
(3 ks)
199 Kč
Měrná cena:
60,30 Kč / 100 g
Do košíku
A0170071
Kokosovo-mandlové máslo 300g, Šufan
Skladem
(4 ks)
229 Kč
Měrná cena:
76,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0170068
Bio kokosová pomazánka s kešu 300g, Wild&Coco
Skladem
(2 ks)
299 Kč
Měrná cena:
99,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0170062
Bio kokosový krém 2x50g, Rapunzel
Skladem
(3 ks)
59 Kč
Měrná cena:
59 Kč / 100 g
Do košíku
A0170059
Mandle s bílou čokoládou 330g, Šufan
Skladem
(3 ks)
269 Kč
Měrná cena:
81,52 Kč / 100 g
Do košíku
A0170056
Mandle s bílou čokoládou 190g, Šufan
Skladem
(5 ks)
189 Kč
Měrná cena:
99,47 Kč / 100 g
Do košíku
A0170055
Kešu máslo 100% 1000g, Šufan
Vyprodáno
679 Kč
Měrná cena:
67,90 Kč / 100 g
Detail
A0170052
Lískoořechové máslo 100% 300g, Šufan
Skladem
(4 ks)
339 Kč
Měrná cena:
113 Kč / 100 g
Do košíku
A0170050
Bio kokosová pomazánka natural 300g, Wild&Coco
Skladem
(2 ks)
249 Kč
Měrná cena:
83 Kč / 100 g
Do košíku
A0170049
Bio kokosová pomazánka čokoládová 300g, Wild&Coco
Skladem
(2 ks)
299 Kč
Měrná cena:
99,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0170047
Lískoořechové máslo 100% 950g, Šufan
Skladem
(1 ks)
949 Kč
Měrná cena:
99,89 Kč / 100 g
Do košíku
A0170040
Mandlové máslo 100% 1000g, Šufan
Skladem
(2 ks)
589 Kč
Měrná cena:
58,90 Kč / 100 g
Do košíku
A0170028
Lískový ořech s tmavou čokoládou 330g, Šufan
Skladem
(5 ks)
299 Kč
Měrná cena:
90,61 Kč / 100 g
Do košíku
A0170027
Lískoořechové máslo 100% 190g, Šufan
Skladem
(4 ks)
229 Kč
Měrná cena:
120,53 Kč / 100 g
Do košíku
A0170021
Arašídy s tmavou čokoládou 190g, Šufan
Skladem
(>5 ks)
159 Kč
Měrná cena:
83,68 Kč / 100 g
Do košíku
A0170020
Arašídové máslo 100% křupavé 1000g, Šufan
Skladem
(4 ks)
319 Kč
Měrná cena:
31,90 Kč / 100 g
Do košíku
A0170018
Arašídové máslo 100% jemné 1000g, Šufan
Skladem
(5 ks)
299 Kč
Měrná cena:
29,90 Kč / 100 g
Do košíku
A0170017
Espresso máslo 190g, Šufan
Skladem
(4 ks)
149 Kč
Měrná cena:
78,42 Kč / 100 g
Do košíku
A0170016
Mandlové máslo 100% 330g, Šufan
Skladem
(>5 ks)
249 Kč
Měrná cena:
75,45 Kč / 100 g
Do košíku
A0170015
Tahini 420g, Natural Jihlava
Skladem
(2 ks)
115 Kč
Měrná cena:
27,38 Kč / 100 g
Do košíku
A0170012
Kokosovo-mandlové máslo 190g, Šufan
Skladem
(>5 ks)
159 Kč
Měrná cena:
83,68 Kč / 100 g
Do košíku
A0170009
Lískový ořech s tmavou čokoládou 190g, Šufan
Skladem
(5 ks)
199 Kč
Měrná cena:
104,74 Kč / 100 g
Do košíku
A0170008
Kešu máslo 100% 190g, Šufan
Skladem
(4 ks)
189 Kč
Měrná cena:
99,47 Kč / 100 g
Do košíku
A0170007
Kešu máslo 100% 330g, Šufan
Skladem
(3 ks)
259 Kč
Měrná cena:
78,48 Kč / 100 g
Do košíku
A0170005
Arašídové máslo 100% křupavé 330g, Šufan
Skladem
(5 ks)
149 Kč
Měrná cena:
45,15 Kč / 100 g
Do košíku
A0170004
Arašídové máslo 100% jemné 330g, Šufan
Skladem
(3 ks)
139 Kč
Měrná cena:
42,12 Kč / 100 g
Do košíku
A0170003
Kokosové máslo 100% 300g, Šufan
Vyprodáno
179 Kč
Měrná cena:
59,67 Kč / 100 g
Detail
A0170002
Bio Kouzelné květy - směs květů 7g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
180 Kč
Měrná cena:
2 571,43 Kč / 100 g
Do košíku
A0160195
Bio Zeleninová polévka sv. Hildegardy 120g, Sonnentor
Skladem
(1 ks)
105 Kč
Měrná cena:
87,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160194
Bio bujón bazalkový kostky 66g, Probio
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
59,09 Kč / 100 g
Do košíku
A0160193
Bio citronový pepř 70g, Sonnetor
Skladem
(>5 ks)
140 Kč
Měrná cena:
200 Kč / 100 g
Do košíku
A0160192
Bio 12bylinná sůl 120g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
70 Kč
Měrná cena:
58,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0160189
Ayurvédská kouzelná sůl jemná 150g, Sonnentor
Skladem
(1 ks)
70 Kč
Měrná cena:
46,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0160188
Bio koření na vejce 70g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
95 Kč
Měrná cena:
135,71 Kč / 100 g
Do košíku
A0160187
Bio Vše v zeleném - salátové koření 15g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
500 Kč / 100 g
Do košíku
A0160186
Bio Pikantní polévka - bujón kostky 60g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
65 Kč
Měrná cena:
108,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0160185
Solný květ Flor de Sal Shiitake 150g, Natural Mallorca
Vyprodáno
329 Kč
Detail
A0160184
Eco jemná nerafinovaná mořská sůl 500g, Sa Sal
Vyprodáno
59 Kč
Detail
A0160182
Eco hrubá nerafinovaná mořská sůl 500g, Sa Sal
Vyprodáno
59 Kč
Detail
A0160181
Bio zeleninový bujón kostky 66g, Probio
Skladem
(5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
68,18 Kč / 100 g
Do košíku
A0160178
Bio Koření na tofu paní Yoko 32g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
100 Kč
Měrná cena:
312,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160175
Bio Síla květů - směs květů a koření 35g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
115 Kč
Měrná cena:
328,57 Kč / 100 g
Do košíku
A0160173
Bio Energie - směs květů a koření 30g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
115 Kč
Měrná cena:
383,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0160171
Bio Zeleninová polévka - bujón kostky 60g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
50 Kč
Měrná cena:
83,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0160169
Bio Chilli vločky 45g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
85 Kč
Měrná cena:
188,89 Kč / 100 g
Do košíku
A0160166
Bio Vanilkový cukr 50g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
150 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
Do košíku
A0160161
Bio Sluneční polibek - směs květů a koření 40g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
115 Kč
Měrná cena:
287,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160155
Bio koření na rýži mistra Wonga 40g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
100 Kč
Měrná cena:
250 Kč / 100 g
Do košíku
A0160154
Lahůdkové droždí s B12 125g, Vitalvibe
Skladem
(>5 ks)
259 Kč
Do košíku
A0160151
Bio Černucha celá 40g, Sonnentor
Skladem
(1 ks)
80 Kč
Měrná cena:
200 Kč / 100 g
Do košíku
A0160150
Bio zeleninový vývar ve sklenici bez droždí 140g, Rapunzel
Skladem
(>5 ks)
59 Kč
Měrná cena:
42,14 Kč / 100 g
Do košíku
A0160148
Bio dětská omáčka na těstoviny Tiger 360g, Rapunzel
Skladem
(2 ks)
99 Kč
Měrná cena:
27,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160147
Bio Semínka hořčice černé 80g, Sonnentor
Skladem
(1 ks)
90 Kč
Měrná cena:
112,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160146
Panenská mořská sůl Kosher - vločková 454g, Redmond
Vyprodáno
359 Kč
Detail
A0160143
Panenská mořská sůl Kosher - vločková 284g, Redmond
Skladem
(4 ks)
279 Kč
Do košíku
A0160142
Smokey Salt - uzená mořská sůl 150g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
135 Kč
Měrná cena:
90 Kč / 100 g
Do košíku
A0160140
Bio kmín římský celý 40g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
100 Kč
Měrná cena:
250 Kč / 100 g
Do košíku
A0160134
Bio koření na kuře paní domácí 35g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
105 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
Do košíku
A0160133
Bio Šántina Tandoori Masala 32g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
105 Kč
Měrná cena:
328,13 Kč / 100 g
Do košíku
A0160132
Eco jemná nerafinovaná mořská sůl 1Kg, Sa Sal
Vyprodáno
99 Kč
Detail
A0160130
Eco hrubá nerafinovaná mořská sůl 1Kg, Sa Sal
Skladem
(5 ks)
99 Kč
Do košíku
A0160129
Solný květ Flor de Sal Hibiscus 150g, Natural Mallorca
Skladem
(3 ks)
329 Kč
Do košíku
A0160127
Solný květ Flor de Sal Srí Lanka 150g, Natural Mallorca
Vyprodáno
329 Kč
Detail
A0160126
Solný květ Flor de Sal Rosa 150g, Natural Mallorca
Vyprodáno
329 Kč
Detail
A0160125
Bio Pepř růžový celý 20g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
85 Kč
Měrná cena:
425 Kč / 100 g
Do košíku
A0160122
Bio Chilli lusky extra ostré 25g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
85 Kč
Měrná cena:
340 Kč / 100 g
Do košíku
A0160121
Bio Hřebíček mletý 35g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
85 Kč
Měrná cena:
242,86 Kč / 100 g
Do košíku
A0160120
Bio Anýz 50g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
70 Kč
Měrná cena:
140 Kč / 100 g
Do košíku
A0160119
Bio Muškátový oříšek mletý 30g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
105 Kč
Měrná cena:
350 Kč / 100 g
Do košíku
A0160118
Bio Dobrá nálada - směs květů a koření 25g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
115 Kč
Měrná cena:
460 Kč / 100 g
Do košíku
A0160117
Bio Paprika ostrá mletá 50g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
80 Kč
Měrná cena:
160 Kč / 100 g
Do košíku
A0160116
Bio Provensálské koření 20g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
75 Kč
Měrná cena:
375 Kč / 100 g
Do košíku
A0160115
Solný květ Flor de Sal Olivas Negras 150g, Natural Mallorca
Skladem
(1 ks)
329 Kč
Do košíku
A0160109
Bio Sůl na vejce od zajíce v dóze 90g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
120 Kč
Měrná cena:
133,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0160108
Bio Steak That - grilovací koření 50g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
105 Kč
Měrná cena:
210 Kč / 100 g
Do košíku
A0160107
Bio Smokey Paprika uzená 50g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
85 Kč
Měrná cena:
170 Kč / 100 g
Do košíku
A0160106
Bio Rub me Tender - grilovací koření 60g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
105 Kč
Měrná cena:
175 Kč / 100 g
Do košíku
A0160105
Bio Holy Veggie - grilovací koření 30g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
105 Kč
Měrná cena:
350 Kč / 100 g
Do košíku
A0160104
Bio Fish & Chicks - grilovací koření 55g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
105 Kč
Měrná cena:
190,91 Kč / 100 g
Do košíku
A0160103
Bio Ras el Hanout koření 38g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
100 Kč
Měrná cena:
263,16 Kč / 100 g
Do košíku
A0160102
Bio kuřecí bujón kostky 66g, Probio
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
68,18 Kč / 100 g
Do košíku
A0160100
Bio hovězí bujón kostky 66g, Probio
Vyprodáno
45 Kč
Měrná cena:
68,18 Kč / 100 g
Detail
A0160099
Bio Semínka hořčice žluté 120g, Sonnentor
Skladem
(1 ks)
70 Kč
Měrná cena:
58,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0160098
Bio Koření na pizzu a těstoviny 25g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
75 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
Do košíku
A0160096
Bio Polévkové koření 25g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
75 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
Do košíku
A0160093
Bio Kopr 15g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
466,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0160092
Bio Chai polibek Orientu - směs květů a koření s cukrem 70g, Sonnentor
Vyprodáno
85 Kč
Měrná cena:
121,43 Kč / 100 g
Detail
A0160082
Bio Galgán mletý 35g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
75 Kč
Měrná cena:
214,29 Kč / 100 g
Do košíku
A0160081
Bio Saturejka 20g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
350 Kč / 100 g
Do košíku
A0160079
Bio Anděl strážný - směs květů a koření 40g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
115 Kč
Měrná cena:
287,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160074
Bio Aladinovo koření do kávy 35g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
105 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
Do košíku
A0160073
Bio Perníkové koření mleté 40g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
85 Kč
Měrná cena:
212,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160072
Bio Badyán 25g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
85 Kč
Měrná cena:
340 Kč / 100 g
Do košíku
A0160070
Bio Bourbon Vanilka mletá 8g, Bionebio
Skladem
(1 ks)
119 Kč
Do košíku
A0160067
Sůl himalájská růžová jemná 500g, Country Life
Vyprodáno
35 Kč
Měrná cena:
7 Kč / 100 g
Detail
A0160065
Droždí lahůdkové 150g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160062
Sůl himalájská růžová hrubá 500g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Měrná cena:
7 Kč / 100 g
Do košíku
A0160057
Solný květ Flor de Sal středomořské koření 150g, Natural Mallorca
Vyprodáno
329 Kč
Detail
A0160055
Solný květ Flor de Sal natural 180g, Natural Mallorca
Vyprodáno
329 Kč
Detail
A0160054
Bio Selské koření na brambory 25g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
105 Kč
Měrná cena:
420 Kč / 100 g
Do košíku
A0160049
Ovládací prvky výpisu
Načíst 120 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 7 z 10.
1
7
10
1090
položek celkem
Nahoru