Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 702 102 833
info@go-fresh.cz
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Výhody nákupu u GoFresh
Zásady cookies EU
Reklamace
Doprava
Platba
Kontakty
Blog
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Ledové čaje 🍹💦
Čerstvé a chlazené
Pečivo a chléb
Tortilly a pita chléb
,
Čerstvý chléb
,
Sladké pečivo
,
Vícezrnný chléb
Ovoce a zelenina
Citrusy
,
Kořenová zelenina
,
Houby
,
Výhonky, klíčky
,
Saláty, listová zelenina
Mražené potraviny
Zmrzliny
,
Mražená zelenina
,
Mražené ovoce
,
Ryby a mořské plody
Chlazené potraviny
Mléčné výrobky
,
Fermentované výrobky
,
Chlazené nápoje
,
Rostlinné výrobky
,
Maso a masné výrobky
,
Vejce
Trvanlivé potraviny
Semínka k nakličování
Semínka
Kakaové boby
Lyofilizované ovoce
Sušené ovoce
Sušené houby
Ořechy a ovoce v čokoládě
Ochucené ořechy a ovoce
Ořechové krémy a pasty
Ořechy
Koření a ochucovadla
Kořenící směsi
,
Tekutá koření a pasty
,
Jednodruhové koření
,
Bujóny
,
Mořské řasy
,
Sůl
Zdravé mlsání
Čokoláda a čokoládové tyčinky
,
Bonbóny, lízátka, žvýkačky
,
Chipsy, křupky, krekry, slané křupání
,
Sušenky a piškoty
,
Proteinové tyčinky
,
Ovocné tyčinky a trubičky
,
Rostlinné dezerty
Pečení a přísady na vaření
Mouky, krupice a strouhanky
,
Chlebové směsi a směsi na pečení
,
Cukr, sladidla a sladké sirupy
,
Pudingy a želatiny
,
Zdobení, polevy, extrakty
,
Rostlinné smetany
,
Rostlinná náhrada vajec
,
Sušené mléko
,
Zahušťovadla, jíšky a škroby
,
Kakao a karob
,
Kypřící prášky, droždí a jedlá soda
Rýže a luštěniny
Luštěniny
,
Rýže
Konzervované potraviny
Kokosové mléko a smetana
,
Sterilizovaná zelenina
,
Ovocné kompoty a pyré
,
Protlaky a zeleninové pyré
,
Olivy
,
Luštěniny a obiloviny
,
Ryby a mořské plody
Dresingy, pesta a omáčky
Majonézy
,
Kečupy
,
Worchesterové a sójové omáčky
,
Hořčice
,
Chutney a ovocné omáčky
,
Rajčatové a paprikové omáčky
,
Pesta
,
Salsy
Octy, oleje, ghí, tuky
Ghí a máslo
,
Sezamový olej
,
Kokosový olej
,
Slunečnicový olej
,
Olivový olej
,
Ostatní oleje
,
Ocet
Hotové pokrmy
Těstoviny, nudle a gnocchi
Granola, müsli, kaše
Granola a müsli
,
Kaše
,
Corn flakes
Paštiky a pomazánky
Instantní pokrmy
Obiloviny
Sušené potraviny
Džemy, medy a ovocné pomazánky
Medy
Tofu, tempeh a sojové kousky
Trvanlivé mléko a smetany
Vitamíny a doplňky stravy
Sportovní výživa
Proteiny
,
Kolageny
,
Aminokyseliny
Superpotraviny
Zelené potraviny
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Doplňky stravy
Prospěšné tuky
Probiotika a prebiotika
Medicinální a vitální houby
Bylinné kapky, tinktury, čaje
Jedlé a MCT oleje
Nápoje a čaje
Čaje a bylinné směsi
Bylinné směsi
,
Ovocné směsi
,
Jednodruhové čaje
,
Bílé, zelené a černé čaje
,
Zázvor, rooibos, kurkuma
,
Dětské čaje
,
Speciální čaje
,
Ajurvédské čaje
,
Instantní čaje
,
Čaje sypané
,
Čaje porcované
,
Dárkové a poznávací sady
Matcha tea
Ledové čaje
Rostlinné nápoje
Limonády
Voda
Džusy, šťávy a mošty
Šťávy
,
Mošty
,
Džusy
Sirupy
Shoty a energetické nápoje
Kávy, kávoviny a latte
Kokosová voda
Kakao a instantní nápoje
Kombucha
Nealkoholické pivo
Pro děti
Dětské nápoje
Dětské čaje a kakao
Doplňky stravy pro děti
Dětské proteiny
,
Dětské vitamíny a probiotika
Sladkosti a čokolády
Křupky, piškoty a sušenky
Dětská výživa
Kapsičky
,
Dětské příkrmy
Kaše pro děti
Dětské omáčky
Těstoviny pro děti
Víno a šumivá vína
Víno růžové
Víno červené
Víno bílé
Víno šumivé
Víno oranžové
Ekodrogerie a kosmetika
Domácnost
Aromaterapie
,
Knihy a časopisy
,
Nádobí
,
Ubrousky a pytlíky
,
Úklidové pomůcky
,
Síťovky a další tašky
,
Brýle blokující modré světlo
Přírodní kosmetika
Péče o ruce
,
Péče o rty
,
Péče o tělo
,
Péče o pleť
,
Péče o vlasy
,
Péče pro děti
,
Péče o zuby
Ekodrogerie
Hygienické potřeby
,
Prací prostředky
,
Čisticí prostředky
,
Mytí nádobí
,
Repelenty
,
Vůně a osvěžovače vzduchu
Moje objednávka
Kontakty
Přihlášení
Více
Domů
/
Trvanlivé potraviny
Trvanlivé potraviny
, Strana 8
Nejprodávanější
Bio trvanlivé alpské mléko plnotučné 3,5% bez laktózy 1L, BGL
Skladem
(>5 ks)
A0350079
69 Kč
Ořechová jahoda 190g, Šufan
Skladem
(2 ks)
A0170123
189 Kč
Pistácie loupané 200g, Natu
Skladem
(>5 ks)
A0050135
315 Kč
Bio mléčná čokoláda zimní 100g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130029
89 Kč
Bio hořká čokoláda 55% s mandlemi a karamelem 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130030
89 Kč
Bio čokoládová tyčinka mléčná creme brulée 40g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130163
39 Kč
Bio hořká čokoláda 80% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130028
139 Kč
Bio hořká čokoláda 60% s mletými datlemi 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
A0130015
129 Kč
Bio mandle loupané plátky 100g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
A0050053
79 Kč
Bio kokosové mléko 22% tuku 200ml, Wild&Coco
Vyprodáno
A0250085
49 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
1090
položek celkem
Výpis produktů
Bio Sbohem, soli! Pikantní 50g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
95 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Do košíku
A0160048
Bio Sbohem, soli! Zeleninová 55g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
100 Kč
Měrná cena:
181,82 Kč / 100 g
Do košíku
A0160046
Bio Koření na ryby rybáře Svena 35g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
100 Kč
Měrná cena:
285,71 Kč / 100 g
Do košíku
A0160045
Bio Italské koření 20g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
375 Kč / 100 g
Do košíku
A0160044
Bio Chlebové koření hrubě mleté 45g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
80 Kč
Měrná cena:
177,78 Kč / 100 g
Do košíku
A0160043
Bio Garam Masala 55g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
105 Kč
Měrná cena:
190,91 Kč / 100 g
Do košíku
A0160042
Bio Curry sladké 50g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
90 Kč
Do košíku
A0160041
Bio Curry ostré 50g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
90 Kč
Měrná cena:
180 Kč / 100 g
Do košíku
A0160040
Bio Chilli extra ostré mleté (Kayenský pepř) 40g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
85 Kč
Měrná cena:
212,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160039
Bio Zázvor mletý 30g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
233,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0160038
Bio Vanilka mletá 10g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
270 Kč
Měrná cena:
2 700 Kč / 100 g
Do košíku
A0160037
Bio Vanilka lusk 2,5g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
125 Kč
Měrná cena:
5 000 Kč / 100 g
Do košíku
A0160036
Bio Tymián 20g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
70 Kč
Měrná cena:
350 Kč / 100 g
Do košíku
A0160035
Bio Šafrán nitky 0,5g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
165 Kč
Měrná cena:
33 000 Kč / 100 g
Do košíku
A0160034
Bio Skořice Cejlon mletá 40g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
175 Kč / 100 g
Do košíku
A0160033
Bio Skořice Cejlon celá 18g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
70 Kč
Měrná cena:
388,89 Kč / 100 g
Do košíku
A0160032
Bio Skořice Cassia mletá 40g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
70 Kč
Měrná cena:
175 Kč / 100 g
Do košíku
A0160031
Bio Rozmarýn řezaný 25g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
280 Kč / 100 g
Do košíku
A0160030
Bio Pískavice řecké seno 35g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
75 Kč
Měrná cena:
214,29 Kč / 100 g
Do košíku
A0160029
Bio Pepř zelený celý 20g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
85 Kč
Měrná cena:
425 Kč / 100 g
Do košíku
A0160028
Bio Pepř černý celý 35g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
90 Kč
Měrná cena:
257,14 Kč / 100 g
Do košíku
A0160027
Bio Pepř barevný celý 50g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
90 Kč
Měrná cena:
180 Kč / 100 g
Do košíku
A0160025
Bio Paprika sladká mletá 50g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
85 Kč
Měrná cena:
170 Kč / 100 g
Do košíku
A0160024
Bio Nové koření celé 35g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
85 Kč
Měrná cena:
242,86 Kč / 100 g
Do košíku
A0160023
Bio Muškátový oříšek celý 25g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
100 Kč
Měrná cena:
400 Kč / 100 g
Do košíku
A0160022
Bio Majoránka 10g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
70 Kč
Měrná cena:
700 Kč / 100 g
Do košíku
A0160021
Bio Libeček 15g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
466,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0160020
Bio Kurkuma mletá 40g, Sonnentor
Skladem
(1 ks)
70 Kč
Měrná cena:
175 Kč / 100 g
Do košíku
A0160019
Bio Koriandr nať 15g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
466,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0160018
Bio Koriandr mletý 40g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
187,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160017
Bio Koriandr celý 35g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
200 Kč / 100 g
Do košíku
A0160016
Bio Pepř černý mletý 50g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
90 Kč
Měrná cena:
180 Kč / 100 g
Do košíku
A0160015
Bio Kmín celý 60g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
125 Kč / 100 g
Do košíku
A0160014
Bio Kmín mletý 60g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
70 Kč
Měrná cena:
116,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0160013
Bio Kardamom mletý 50g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
180 Kč
Měrná cena:
360 Kč / 100 g
Do košíku
A0160012
Bio Kardamom celý 40g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
180 Kč
Měrná cena:
450 Kč / 100 g
Do košíku
A0160011
Bio Jalovec 35g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
214,29 Kč / 100 g
Do košíku
A0160010
Bio Hřebíček celý 35g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
85 Kč
Měrná cena:
242,86 Kč / 100 g
Do košíku
A0160009
Bio Fenykl celý 40g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
175 Kč / 100 g
Do košíku
A0160008
Bio Oregano 18g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
416,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0160007
Bio Česnek medvědí řezaný 18g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
388,89 Kč / 100 g
Do košíku
A0160006
Bio Česnek granulovaný 40g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
75 Kč
Měrná cena:
187,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160005
Bio Bobkový list celý 10g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
65 Kč
Měrná cena:
650 Kč / 100 g
Do košíku
A0160004
Bio Bazalka 15g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
500 Kč / 100 g
Do košíku
A0160003
Bio přírodní třtinový cukr Naturala 400g, Bionebio
Skladem
(>5 ks)
49 Kč
Do košíku
A0150067
Erythritol 500g, Natural Jihlava
Skladem
(3 ks)
115 Kč
Měrná cena:
23 Kč / 100 g
Do košíku
A0150062
Sladidlo ze stévie liquid 100ml, Natusweet
Skladem
(3 ks)
209 Kč
Do košíku
A0150059
Přírodní třtinový cukr Mauritius surový 1Kg, Bionebio
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
Do košíku
A0150056
Bio sušená třtinová šťáva Panela 400g, Natural Jihlava
Vyprodáno
65 Kč
Měrná cena:
16,25 Kč / 100 g
Detail
A0150050
Bio kokosový cukr ve skle 250g, Sense Coco
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Do košíku
A0150048
Přírodní třtinový cukr Mauritius Muscovado 400g, Bionebio
Skladem
(4 ks)
49 Kč
Do košíku
A0150044
Bio vanilkový cukr 8g, Amylon
Skladem
(>5 ks)
15 Kč
Měrná cena:
187,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0150042
Bio Manuka med 250g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
940 Kč
Měrná cena:
376 Kč / 100 g
Do košíku
A0150041
Bio datlový sirup 250g, Rapunzel
Skladem
(3 ks)
99 Kč
Měrná cena:
39,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0150038
Xylitol 300g, Natu
Skladem
(>5 ks)
139 Kč
Měrná cena:
46,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0150036
Bio hořčice vikingská 160ml, Zwergeniese
Skladem
(5 ks)
79 Kč
Měrná cena:
49,38 Kč / 100 ml
Do košíku
A0150029
Bio hořčice z celých zrn 160ml, Zwergenwiese
Skladem
(2 ks)
79 Kč
Měrná cena:
49,38 Kč / 100 ml
Do košíku
A0150028
Bio sezamové gomasio 150g, Dobré časy
Skladem
(3 ks)
119 Kč
Do košíku
A0150027
Bio sušená třtinová šťáva Panela 300g, Bionebio
Vyprodáno
55 Kč
Detail
A0150017
Bio kokosový cukr 300g, Bionebio
Skladem
(3 ks)
79 Kč
Do košíku
A0150015
Bio javorový sirup 100% Grade A 250ml, Bionebio
Skladem
(1 ks)
189 Kč
Do košíku
A0150013
Bio javorový sirup 100% Grade C 250ml, Bionebio
Skladem
(4 ks)
175 Kč
Do košíku
A0150012
Bio třtinová melasa nesířená Black Strap 450g, Bionebio
Skladem
(2 ks)
79 Kč
Do košíku
A0150011
Extrakt ze stévie 97 % 20g, Natusweet
Skladem
(5 ks)
159 Kč
Do košíku
A0150008
Sladidlo ze stévie 125 tablet 7,5g, Natusweet
Skladem
(>5 ks)
65 Kč
Do košíku
A0150007
Bio skořicový cukr 20g, Amylon
Skladem
(>5 ks)
12 Kč
Měrná cena:
60 Kč / 100 g
Do košíku
A0150006
Bio Kakaové boby drcené v kokosovém nektaru 250g, Vitalvibe
Skladem
(2 ks)
459 Kč
Měrná cena:
183,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0140012
Bio Raw kakaový prášek 250g, Vitalvibe
Vyprodáno
319 Kč
Detail
A0140010
Bio Kakaové boby neloupané 250g, Vitalvibe
Skladem
(1 ks)
499 Kč
Měrná cena:
199,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0140009
Bio prášek z nepraženého kakaa 150g, Bionebio
Skladem
(3 ks)
129 Kč
Do košíku
A0140007
Bio Karob 250g, Vitalvibe
Skladem
(3 ks)
129 Kč
Do košíku
A0140002
Čokoláda hořká 72% se stévií bez cukru 100g, Solé
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
99 Kč / 100 g
Do košíku
A0130206
Bio mléčná čokoláda 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130205
Bio mléčná čokoláda na vaření 150g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
149 Kč
Měrná cena:
99,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0130161
Bio bílá čokoláda na vaření 150g, Vivani
Skladem
(1 ks)
149 Kč
Měrná cena:
99,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0130160
Bio čokoládová tyčinka bílý nugát s oříšky vegan 35g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
111,43 Kč / 100 g
Do košíku
A0130157
Bio kokos strouhaný 400g, Bionebio
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
22,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130156
Bio vegan čokoláda Choco cookie 80g, iChoc
Skladem
(>5 ks)
79 Kč
Měrná cena:
98,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130155
Bio vegan čokoláda s oříšky 80g, iChoc
Skladem
(4 ks)
79 Kč
Měrná cena:
98,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130154
Bio čokoláda hořká 73% se sirupem z agáve 100g, Solé
Skladem
(1 ks)
119 Kč
Do košíku
A0130153
Bio hořká čokoláda s lískovými oříšky 100g, Vivani
Skladem
(3 ks)
99 Kč
Měrná cena:
99 Kč / 100 g
Do košíku
A0130140
Bio vegan čokoláda bílý nugát s oříšky 80g, iChoc
Skladem
(>5 ks)
79 Kč
Měrná cena:
98,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130139
Bio hořká čokoláda 100% s kousky kakaa 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
129 Kč
Měrná cena:
161,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130136
Bio hořká čokoláda pomerančová 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130131
Bio čokoláda hořká 100% 90g, Solé
Skladem
(>5 ks)
145 Kč
Měrná cena:
161,11 Kč / 100 g
Do košíku
A0130119
Bio čokoládová tyčinka mléčná karamel 40g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0130089
Bio hořká čokoláda s brusnicemi 80g, Vivani
Skladem
(4 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130079
Bio bílá čokoláda s vanilkou 80g, Vivani
Skladem
(2 ks)
99 Kč
Měrná cena:
123,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130076
Bio Kakaové boby drcené z Peru 250g, Vitalvibe
Skladem
(2 ks)
499 Kč
Měrná cena:
199,60 Kč / 100 g
Do košíku
A0130069
Bio hořká čokoláda Nirwana Noir vegan 100g, Rapunzel
Vyprodáno
99 Kč
Měrná cena:
99 Kč / 100 g
Detail
A0130067
Bio hořká čokoláda s kokosem vegan 100g, Rapunzel
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
89 Kč / 100 g
Do košíku
A0130066
Bio čokoláda rýžová vegan 100g, Rapunzel
Vyprodáno
89 Kč
Měrná cena:
89 Kč / 100 g
Detail
A0130061
Bio hořká čokoláda s mandlemi 100g, Vivani
Skladem
(4 ks)
99 Kč
Měrná cena:
99 Kč / 100 g
Do košíku
A0130058
Bio mléčná čokoláda s karamelem a solí 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130056
Bio hořká čokoláda 85% Santo Domingo 80g, Vivani
Skladem
(4 ks)
99 Kč
Měrná cena:
123,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130055
Bio hořká čokoláda 70% Santo Domingo 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
123,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130054
Bio cappuccino čokoláda 100g, Vivani
Skladem
(1 ks)
99 Kč
Měrná cena:
99 Kč / 100 g
Do košíku
A0130052
Bio čokoládová tyčinka nugátová s oříšky 35g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
111,43 Kč / 100 g
Do košíku
A0130051
Bio hořká čokoláda nugátová 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130050
Bio čokoládová tyčinka mléčná s mléčnou náplní 40g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0130045
Bio hořká čokoláda 70% s chilli 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130044
Bio hořká čokoláda espresso vegan 80g, Rapunzel
Skladem
(3 ks)
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130042
Bio hořká čokoláda 99% s kokosovým cukrem 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Měrná cena:
136,25 Kč / 100 g
Do košíku
A0130033
Bio mléčná čokoláda 50% 80g, Vivani
Skladem
(4 ks)
99 Kč
Měrná cena:
123,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130032
Bio hořká čokoláda 85% 80g, Björnsted
Skladem
(2 ks)
115 Kč
Měrná cena:
143,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130031
Bio čokoláda Nirwana vegan 100g, Rapunzel
Skladem
(5 ks)
99 Kč
Měrná cena:
99 Kč / 100 g
Do košíku
A0130024
Bio hořká čokoláda na vaření 150g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
169 Kč
Měrná cena:
112,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0130020
Bio vegan bílá čokoláda s vanilkou 80g, iChoc
Skladem
(1 ks)
79 Kč
Měrná cena:
98,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130019
Bio vegan čokoláda classic 80g, iChoc
Skladem
(4 ks)
79 Kč
Měrná cena:
98,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130017
Bio čokoládová tyčinka hořká s višněmi 35g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
111,43 Kč / 100 g
Do košíku
A0130014
Bio čokoládová tyčinka mléčná espresso 40g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
39 Kč
Měrná cena:
97,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0130013
Bio mléčná čokoláda s lískovými oříšky 100g, Vivani
Skladem
(2 ks)
99 Kč
Měrná cena:
99 Kč / 100 g
Do košíku
A0130012
Bio hořká čokoláda 75% 80g, Vivani
Skladem
(4 ks)
99 Kč
Měrná cena:
123,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130011
Bio hořká čokoláda 92% 80g, Vivani
Skladem
(>5 ks)
119 Kč
Měrná cena:
148,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0130010
Bio kokos strouhaný 200g, Bionebio
Skladem
(>5 ks)
49 Kč
Měrná cena:
24,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0130009
Bio Kakaové máslo 250g, Vitalvibe
Skladem
(2 ks)
479 Kč
Do košíku
A0130002
Bio 100% čokoláda z Ekvádoru 250g, Vitalvibe
Vyprodáno
518 Kč
Detail
A0130001
Irský mech 125g, Vitalvibe
Vyprodáno
299 Kč
Detail
A0120007
Jablečné trubičky s černým rybízem a čokoládou 24g, Bioprodukt JT
Skladem
(5 ks)
30 Kč
Do košíku
A0110023
Jablečné trubičky s čokoládou 24g, Bioprodukt JT
Skladem
(>5 ks)
30 Kč
Do košíku
A0110016
Ovládací prvky výpisu
Načíst 120 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 8 z 10.
1
8
10
1090
položek celkem
Nahoru