Vitamínové kapsle s olejem z divokého oregana - Oreganol P73 Super Strength

Kód: A0120100
1 hodnocení
1 255 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vitamíny s olejem z oregána P73 super strength

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oreganový olej je považován za nejsilnější přírodní antibiotikum a antiseptikum na světě - je to účinný zabiják parazitů, virů, bakterií, kvasinek a plísní. Kapsle  jsou vhodné, pokud potřebujete vyčistit střeva anebo pokud nezvládáte chuť oleje v kapkách. P73 značí vysoké procento obsahu polyfenolů v této konkrétní značce oreganového oleje, minimum je 65%. Jedná se o baktericidní fenoly jako je karvakrol (látky zabíjející škodlivé bakterie). Aby byl oreganový olej bezpečný ke konzumaci, musí pocházet z výtažků bylin, které rostou pouze v divokých a vysoce položených horských oblastech Středozemí, v zemích jako jsou Turecko, Libanon, nebo v menším množství Řecko. Je to tak jediná jistota, že nebude obsahovat pesticidy a moderní chemické látky. Protože neředěný oreganový olej je velmi silný, měl by být emulgován v nosném oleji jako je například extra panenský olivový, který používá NAHS. Oreganol P73 se vyrábí tradičním lisováním za studena a destilací vodní parou za použití minerální horské vody.

Použijte 1- 2 kapsle s jídlem až 3x denně. Jakmile se kapsle rozpustí v žaludku, olej může způsobit, že ucítíte pocit pálivého tepla. Tento pocit je krátkodobý a po čase přejde. Vše se odvíjí od citlivosti žaludku.

Složení: 1 kapsle obsahuje vlastní patentovanou směs - 140 mg celkové váhy, Nosný olej - certifikovaný BIO Extra Panenský Olej - 112 mg, Divoký oreganový olej P73 - 28 mg, Tapioková veganská kapsle

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy
Vlastnosti: vegan, bez umělých barviv, bez konzervantů
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: