Ekosáček na psí exkrementy 45ks, GoEco

Kód: A3020417
Neohodnoceno
Značka: GoEco
119 Kč
Skladem (>5 ks)
100 % kompostovatelné a rozložitelné ekosáčky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekosáček z kukuřice je ekologický, rozložitelný, kompostovatelný sáček určený ke snadnému a hygienickému sběru psích exkrementů. Tyto praktické, pevné sáčky můžete použít i jinak - stejné využití jako mikrotenové sáčky.

Materiál: Mater-Bi bio materiál – zdravotně nezávadný, neobsahuje žádné alergeny. Vyroben z rostlinných škrobů (kukuřice) bez jakýchkoliv dalších chemických aditiv – je plně kompostovatelný. Pro potisk výrobků se používá speciální inkoust 100% rostlinného složení (ekologická barva ze sóji).

Neobsahuje: Ropu ani ropné deriváty, ftaláty, alergeny, bisfenol A a B, syntetická změkčovadla, karcinogeny, umělá barviva, těžké kovy atd.

Jak rychle se rozloží? V domácím kompostu do cca 12 týdnů.

Doporučení: Vzhledem k tomu, že exkrementy mohou obsahovat různé původce chorob či vajíčka parazitů, je nutné zajistit při kompostování takovýchto materiálů teplotu nad 65°C po dobu nejméně 6 dnů. Další možností je vykopat jámu, opatřit ji víkem a exkrementy i se sáčkem do jámy vhazovat. Dojde k postupnému rozkladu. Jáma by měla být umístěná jinde než jsou zeleninové záhonky. U květinových záhonů být může.

Rozměry produktu: 33 x 20 cm

Balení: 3 menší role po 15 kusech sáčků = 45ks celkem.

Kompletně kompostovatelný dle certifikátu EU - EN13432 - biologicky rozložitelný / odbouratelný v přírodě. Netestován na zvířatech a bez živočišných složek. Šetrný k životnímu prostředí – z obnovitelných přírodních zdrojů. Pevný, nepropustný, odolný – neprotrhne se.

Skladujte v suchu, nevystavujte teplotám nad 40°C a přímému slunečnímu záření. Minimální garantovaná doba skladovatelnosti je 12 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: