Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 702 102 833
info@go-fresh.cz
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Výhody nákupu u GoFresh
Zásady cookies EU
Reklamace
Doprava
Platba
Kontakty
Blog
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Ledové čaje 🍹💦
Čerstvé a chlazené
Pečivo a chléb
Tortilly a pita chléb
,
Čerstvý chléb
,
Sladké pečivo
,
Vícezrnný chléb
Ovoce a zelenina
Citrusy
,
Kořenová zelenina
,
Houby
,
Výhonky, klíčky
,
Saláty, listová zelenina
Mražené potraviny
Zmrzliny
,
Mražená zelenina
,
Mražené ovoce
,
Ryby a mořské plody
Chlazené potraviny
Mléčné výrobky
,
Fermentované výrobky
,
Chlazené nápoje
,
Rostlinné výrobky
,
Maso a masné výrobky
,
Vejce
Trvanlivé potraviny
Semínka k nakličování
Semínka
Kakaové boby
Lyofilizované ovoce
Sušené ovoce
Sušené houby
Ořechy a ovoce v čokoládě
Ochucené ořechy a ovoce
Ořechové krémy a pasty
Ořechy
Koření a ochucovadla
Kořenící směsi
,
Tekutá koření a pasty
,
Jednodruhové koření
,
Bujóny
,
Mořské řasy
,
Sůl
Zdravé mlsání
Čokoláda a čokoládové tyčinky
,
Bonbóny, lízátka, žvýkačky
,
Chipsy, křupky, krekry, slané křupání
,
Sušenky a piškoty
,
Proteinové tyčinky
,
Ovocné tyčinky a trubičky
,
Rostlinné dezerty
Pečení a přísady na vaření
Mouky, krupice a strouhanky
,
Chlebové směsi a směsi na pečení
,
Cukr, sladidla a sladké sirupy
,
Pudingy a želatiny
,
Zdobení, polevy, extrakty
,
Rostlinné smetany
,
Rostlinná náhrada vajec
,
Sušené mléko
,
Zahušťovadla, jíšky a škroby
,
Kakao a karob
,
Kypřící prášky, droždí a jedlá soda
Rýže a luštěniny
Luštěniny
,
Rýže
Konzervované potraviny
Kokosové mléko a smetana
,
Sterilizovaná zelenina
,
Ovocné kompoty a pyré
,
Protlaky a zeleninové pyré
,
Olivy
,
Luštěniny a obiloviny
,
Ryby a mořské plody
Dresingy, pesta a omáčky
Majonézy
,
Kečupy
,
Worchesterové a sójové omáčky
,
Hořčice
,
Chutney a ovocné omáčky
,
Rajčatové a paprikové omáčky
,
Pesta
,
Salsy
Octy, oleje, ghí, tuky
Ghí a máslo
,
Sezamový olej
,
Kokosový olej
,
Slunečnicový olej
,
Olivový olej
,
Ostatní oleje
,
Ocet
Hotové pokrmy
Těstoviny, nudle a gnocchi
Granola, müsli, kaše
Granola a müsli
,
Kaše
,
Corn flakes
Paštiky a pomazánky
Instantní pokrmy
Obiloviny
Sušené potraviny
Džemy, medy a ovocné pomazánky
Medy
Tofu, tempeh a sojové kousky
Trvanlivé mléko a smetany
Vitamíny a doplňky stravy
Sportovní výživa
Proteiny
,
Kolageny
,
Aminokyseliny
Superpotraviny
Zelené potraviny
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Doplňky stravy
Prospěšné tuky
Probiotika a prebiotika
Medicinální a vitální houby
Bylinné kapky, tinktury, čaje
Jedlé a MCT oleje
Nápoje a čaje
Čaje a bylinné směsi
Bylinné směsi
,
Ovocné směsi
,
Jednodruhové čaje
,
Bílé, zelené a černé čaje
,
Zázvor, rooibos, kurkuma
,
Dětské čaje
,
Speciální čaje
,
Ajurvédské čaje
,
Instantní čaje
,
Čaje sypané
,
Čaje porcované
,
Dárkové a poznávací sady
Matcha tea
Ledové čaje
Rostlinné nápoje
Limonády
Voda
Džusy, šťávy a mošty
Šťávy
,
Mošty
,
Džusy
Sirupy
Shoty a energetické nápoje
Kávy, kávoviny a latte
Kokosová voda
Kakao a instantní nápoje
Kombucha
Nealkoholické pivo
Pro děti
Dětské nápoje
Dětské čaje a kakao
Doplňky stravy pro děti
Dětské proteiny
,
Dětské vitamíny a probiotika
Sladkosti a čokolády
Křupky, piškoty a sušenky
Dětská výživa
Kapsičky
,
Dětské příkrmy
Kaše pro děti
Dětské omáčky
Těstoviny pro děti
Víno a šumivá vína
Víno růžové
Víno červené
Víno bílé
Víno šumivé
Víno oranžové
Ekodrogerie a kosmetika
Domácnost
Aromaterapie
,
Knihy a časopisy
,
Nádobí
,
Ubrousky a pytlíky
,
Úklidové pomůcky
,
Síťovky a další tašky
,
Brýle blokující modré světlo
Přírodní kosmetika
Péče o ruce
,
Péče o rty
,
Péče o tělo
,
Péče o pleť
,
Péče o vlasy
,
Péče pro děti
,
Péče o zuby
Ekodrogerie
Hygienické potřeby
,
Prací prostředky
,
Čisticí prostředky
,
Mytí nádobí
,
Repelenty
,
Vůně a osvěžovače vzduchu
Moje objednávka
Kontakty
Přihlášení
Více
Domů
/
Trvanlivé potraviny
/
Koření a ochucovadla
Koření a ochucovadla
, Strana 2
Nejprodávanější
Bio Paprika uzená sladká 50g, Sonnentor
Skladem
(1 ks)
A0160061
85 Kč
Pyramidální sůl z Řecka 65g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
A0160227
85 Kč
Bio Středomořská kouzelná sůl s květy 120g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
A0160228
85 Kč
Mořská sůl s mořskými řasami 150g, Sonnentor
Vyprodáno
A0160225
65 Kč
Bio Asian Sprinkle 50g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
A0160219
135 Kč
Bio Asian BBQ 80g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
A0160234
105 Kč
Bio Easy Goreng 70g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
A0160077
105 Kč
Droždí lahůdkové s vitaminem B12 a D 125g, Country Life
Vyprodáno
A0160064
195 Kč
Droždí lahůdkové s vitaminem B12 125g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
A0160063
179 Kč
Bio hovězí vývar sušený 125g, BROX
Skladem
(2 ks)
A0280005
299 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
195
položek celkem
Výpis produktů
Bio Fish & Chicks - grilovací koření 55g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
105 Kč
Měrná cena:
190,91 Kč / 100 g
Do košíku
A0160103
Bio Ras el Hanout koření 38g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
100 Kč
Měrná cena:
263,16 Kč / 100 g
Do košíku
A0160102
Bio kuřecí bujón kostky 66g, Probio
Skladem
(>5 ks)
45 Kč
Měrná cena:
68,18 Kč / 100 g
Do košíku
A0160100
Bio hovězí bujón kostky 66g, Probio
Vyprodáno
45 Kč
Měrná cena:
68,18 Kč / 100 g
Detail
A0160099
Bio Semínka hořčice žluté 120g, Sonnentor
Skladem
(1 ks)
70 Kč
Měrná cena:
58,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0160098
Bio Koření na pizzu a těstoviny 25g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
75 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
Do košíku
A0160096
Bio Polévkové koření 25g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
75 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
Do košíku
A0160093
Bio Kopr 15g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
466,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0160092
Bio Chai polibek Orientu - směs květů a koření s cukrem 70g, Sonnentor
Vyprodáno
85 Kč
Měrná cena:
121,43 Kč / 100 g
Detail
A0160082
Bio Galgán mletý 35g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
75 Kč
Měrná cena:
214,29 Kč / 100 g
Do košíku
A0160081
Bio Saturejka 20g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
350 Kč / 100 g
Do košíku
A0160079
Bio Anděl strážný - směs květů a koření 40g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
115 Kč
Měrná cena:
287,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160074
Bio Aladinovo koření do kávy 35g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
105 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
Do košíku
A0160073
Bio Perníkové koření mleté 40g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
85 Kč
Měrná cena:
212,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160072
Bio Badyán 25g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
85 Kč
Měrná cena:
340 Kč / 100 g
Do košíku
A0160070
Bio Bourbon Vanilka mletá 8g, Bionebio
Skladem
(1 ks)
119 Kč
Do košíku
A0160067
Sůl himalájská růžová jemná 500g, Country Life
Vyprodáno
35 Kč
Měrná cena:
7 Kč / 100 g
Detail
A0160065
Droždí lahůdkové 150g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160062
Sůl himalájská růžová hrubá 500g, Country Life
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Měrná cena:
7 Kč / 100 g
Do košíku
A0160057
Solný květ Flor de Sal středomořské koření 150g, Natural Mallorca
Vyprodáno
329 Kč
Detail
A0160055
Solný květ Flor de Sal natural 180g, Natural Mallorca
Vyprodáno
329 Kč
Detail
A0160054
Bio Selské koření na brambory 25g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
105 Kč
Měrná cena:
420 Kč / 100 g
Do košíku
A0160049
Bio Sbohem, soli! Pikantní 50g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
95 Kč
Měrná cena:
190 Kč / 100 g
Do košíku
A0160048
Bio Sbohem, soli! Zeleninová 55g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
100 Kč
Měrná cena:
181,82 Kč / 100 g
Do košíku
A0160046
Bio Koření na ryby rybáře Svena 35g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
100 Kč
Měrná cena:
285,71 Kč / 100 g
Do košíku
A0160045
Bio Italské koření 20g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
375 Kč / 100 g
Do košíku
A0160044
Bio Chlebové koření hrubě mleté 45g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
80 Kč
Měrná cena:
177,78 Kč / 100 g
Do košíku
A0160043
Bio Garam Masala 55g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
105 Kč
Měrná cena:
190,91 Kč / 100 g
Do košíku
A0160042
Bio Curry sladké 50g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
90 Kč
Do košíku
A0160041
Bio Curry ostré 50g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
90 Kč
Měrná cena:
180 Kč / 100 g
Do košíku
A0160040
Bio Chilli extra ostré mleté (Kayenský pepř) 40g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
85 Kč
Měrná cena:
212,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160039
Bio Zázvor mletý 30g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
233,33 Kč / 100 g
Do košíku
A0160038
Bio Vanilka mletá 10g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
270 Kč
Měrná cena:
2 700 Kč / 100 g
Do košíku
A0160037
Bio Vanilka lusk 2,5g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
125 Kč
Měrná cena:
5 000 Kč / 100 g
Do košíku
A0160036
Bio Tymián 20g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
70 Kč
Měrná cena:
350 Kč / 100 g
Do košíku
A0160035
Bio Šafrán nitky 0,5g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
165 Kč
Měrná cena:
33 000 Kč / 100 g
Do košíku
A0160034
Bio Skořice Cejlon mletá 40g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
175 Kč / 100 g
Do košíku
A0160033
Bio Skořice Cejlon celá 18g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
70 Kč
Měrná cena:
388,89 Kč / 100 g
Do košíku
A0160032
Bio Skořice Cassia mletá 40g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
70 Kč
Měrná cena:
175 Kč / 100 g
Do košíku
A0160031
Bio Rozmarýn řezaný 25g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
280 Kč / 100 g
Do košíku
A0160030
Bio Pískavice řecké seno 35g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
75 Kč
Měrná cena:
214,29 Kč / 100 g
Do košíku
A0160029
Bio Pepř zelený celý 20g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
85 Kč
Měrná cena:
425 Kč / 100 g
Do košíku
A0160028
Bio Pepř černý celý 35g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
90 Kč
Měrná cena:
257,14 Kč / 100 g
Do košíku
A0160027
Bio Pepř barevný celý 50g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
90 Kč
Měrná cena:
180 Kč / 100 g
Do košíku
A0160025
Bio Paprika sladká mletá 50g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
85 Kč
Měrná cena:
170 Kč / 100 g
Do košíku
A0160024
Bio Nové koření celé 35g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
85 Kč
Měrná cena:
242,86 Kč / 100 g
Do košíku
A0160023
Bio Muškátový oříšek celý 25g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
100 Kč
Měrná cena:
400 Kč / 100 g
Do košíku
A0160022
Bio Majoránka 10g, Sonnentor
Skladem
(4 ks)
70 Kč
Měrná cena:
700 Kč / 100 g
Do košíku
A0160021
Bio Libeček 15g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
466,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0160020
Bio Kurkuma mletá 40g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
70 Kč
Měrná cena:
175 Kč / 100 g
Do košíku
A0160019
Bio Koriandr nať 15g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
466,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0160018
Bio Koriandr mletý 40g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
187,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160017
Bio Koriandr celý 35g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
200 Kč / 100 g
Do košíku
A0160016
Bio Pepř černý mletý 50g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
90 Kč
Měrná cena:
180 Kč / 100 g
Do košíku
A0160015
Bio Kmín celý 60g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
125 Kč / 100 g
Do košíku
A0160014
Bio Kmín mletý 60g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
70 Kč
Měrná cena:
116,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0160013
Bio Kardamom mletý 50g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
180 Kč
Měrná cena:
360 Kč / 100 g
Do košíku
A0160012
Bio Kardamom celý 40g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
180 Kč
Měrná cena:
450 Kč / 100 g
Do košíku
A0160011
Bio Jalovec 35g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
214,29 Kč / 100 g
Do košíku
A0160010
Bio Hřebíček celý 35g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
85 Kč
Měrná cena:
242,86 Kč / 100 g
Do košíku
A0160009
Bio Fenykl celý 40g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
175 Kč / 100 g
Do košíku
A0160008
Bio Oregano 18g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
416,67 Kč / 100 g
Do košíku
A0160007
Bio Česnek medvědí řezaný 18g, Sonnentor
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
Měrná cena:
388,89 Kč / 100 g
Do košíku
A0160006
Bio Česnek granulovaný 40g, Sonnentor
Skladem
(2 ks)
75 Kč
Měrná cena:
187,50 Kč / 100 g
Do košíku
A0160005
Bio Bobkový list celý 10g, Sonnentor
Skladem
(3 ks)
65 Kč
Měrná cena:
650 Kč / 100 g
Do košíku
A0160004
Bio Bazalka 15g, Sonnentor
Skladem
(5 ks)
75 Kč
Měrná cena:
500 Kč / 100 g
Do košíku
A0160003
Bio sezamové gomasio 150g, Dobré časy
Skladem
(3 ks)
119 Kč
Do košíku
A0150027
Bio křupavé nori řasy se zázvorem 4g, Clearspring
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0060029
Mořské řasy Sushi Nori 25g, Muso
Skladem
(3 ks)
159 Kč
Do košíku
A0060026
Bio křupavé nori řasy s chilli 4g, Clearspring
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0060025
Mořské řasy Nori - vločky 80g, Natural Jihlava
Skladem
(4 ks)
139 Kč
Měrná cena:
173,75 Kč / 100 g
Do košíku
A0060024
Bio řasy Dulse natural 25g, Clearspring
Skladem
(2 ks)
145 Kč
Do košíku
A0060017
Bio křupavé nori řasy s kurkumou 4g, Clearspring
Skladem
(4 ks)
35 Kč
Do košíku
A0060013
Bio křupavé nori řasy originál 4g, Clearspring
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
Do košíku
A0060012
Křupavé nori řasy pražené 4g, SahmYook
Skladem
(>5 ks)
29 Kč
Do košíku
A0060002
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 2.
1
2
195
položek celkem
Nahoru